Máte hlad a nechce se vám vařit? Objednejte si jídlo od profesionálů až před váš práh. Které restaurace je rozváží? Podívejte se na DameJidlo.cz, kde si můžete objednat jídlo z více než 350 restaurací po celé České republice.

damejidlo

 Možná je vám povědomá tato situace:

Scénář 1: (nám v redakci dobře známý…)

Sedíte v práci, máte rozdělané důležité věci, nestíháte se si dojít na oběd, ani do nějakého blízkého obchodu pro něco k snědku. Myslíte si, že to přetrpíte, ale během několika hodin už máte ukrutný hlad a pracovat se vám také nedaří, protože myslíte na to, co by se dalo nejrychleji sníst.  Takovým situacím se dá lehce předejít. Pokud nemáte čas zajít si na jídlo do restaurace a nechce se vám konzumovat kalorické bagety, chlebíčky nebo 100x omletou nabídku blízkého asijského bistra, je pomoc na dosah. Můžete si objednat dovoz jídla přímo do vaší kanceláře nebo jiného pracovního zařízení. Že nevíte, kde si jídlo objednat? Jaké restaurace jídla nabízí s rozvozem a jaká je jejich nabídka? Vyzkoušejte portál www. DameJidlo.cz . My se na to tuto středu chystáme a pak vás seznámíme s naší recenzí!

Scénář 2: (také většina z nás v redakci přikyvuje, že je to známá situace)

Prostě se vám nechce vařit. Máte sice chuť na jídlo do restaurace, ale oblékání a vymýšlení, kam půjdeme je pro vás v tu chvíli akce, kterou nechcete podstupovat. Chcete jíst doma a máte hlad. Nabízíme stejné řešení -  Vyzkoušejte portál www. DameJidlo.cz .

DameJidlo.cz – portál pro hladové strávníky, kteří si chtějí objednat jídlo z restaurace s dovozem.

Co nabízí portál www. DameJidlo.cz? Nabídka je pro celou ČR!

foto

Máte hlad a nechce se vám vařit? Objednejte si jídlo od profesionálů až před váš práh. Že nevíte, které restaurace rozváží? Podívejte se na internetovou službu DameJidlo.cz, kde si můžete objednat jídlo z více než 350 restaurací po celé České republice.

Na stránkách si jednoduše zvolíte ulici a ihned vidíte seznam restaurací, které ve vašem okolí skutečně rozváží. Na DameJidlo.cz nekupujete zajíce v pytli, protože servis restaurací a kvalita jídel prochází hodnocením samotných uživatelů a vám se tak zobrazují jenom ty nejkvalitnější restaurace. DameJidlo.cz nabízí Garanci spokojenosti, tudíž pokud jídlo nebylo dobré nebo něco bylo v nepořádku, dostanete peníze zpátky.

damejidlo

Kromě garance nabízí služba možnost platby kartou, zákaznickou podporu nebo hladovou linku, kde si objednáte přes telefon. Domů či do kanceláře si můžete objednat cokoliv, na co máte chuť, a to i prostřednictvím mobilní aplikace. Rozvoz jídla není pouze o pizze, ale objednat si můžete například steak, italské těstoviny, čínskou kuchyní, kvalitní burger nebo i českou klasiku. Nemusíte se bát, že necháte „stovky“ korun za dopravu. Budete překvapeni, kolik restaurací rozváží zdarma.

Můj názor:

Na stránkách jsem se zaregistrovala, často prožívám scénář č. 1… Ve středu v redakci uděláme objednávkový den a vyzkoušíme několik restaurací, které nám stránky www.DameJidlo.cz v okolí naší redakce nabízí – nabídku jídel dovezou na místo určení. Překvapilo mne, kolik jich po zadání naší ulice v blízkosti je. Některé restaurace mají dovoz zdarma, některé mají časově omezenou dodávku, prostě je dobré si přečíst specifikace každé z restaurací v nabídce. Co mě bav,í je hodnocení těch, kteří si jídlo objednali a snědli ho – zda jim chutnalo či ne, balení jídla…

Tak se těším na středu a na to, až www. DameJidlo.cz vyzkoušíme! Pokud se osvědčí, ráda je budu využívat, když budu mít hlad a haldu práce na stole…

Klára Křížová

Reklama