Jmenuji se Žena-in.cz a pracuji jako internetový magazín, určený – jak jste poznali již podle názvu – ženám. Ženám mladým, středního věku i těm, které již patří k těm „zralejším“. Zkrátka – jsem tu pro Vás všechny. Dívky, maminky, manželky, milenky, sestry, kolegyně, kamarádky, pro ženy v domácnosti či na mateřské dovolené i pro ty zaměstnané… Pokud jsem na nějakou kategorii, do které spadáte třeba zrovna Vy, zapomněla, doplňte si ji samy … protože jsem tu samozřejmě i pro Vás. A jsem tu pro Vás všechny moc ráda a těší mne, že se rodina našich čtenářek stále více rozrůstá.

 

Záměrně volím slovo rodina, protože právě o to se všemi silami snažím. Chtěla bych, aby se u mě všechny čtenářky cítily jako doma, aby se sem rády vracely a hlavně – aby měly proč se vracet. A tak stále přemýšlím, vylepšuji a inovuji, abyste Vy všechny u mne našly to, co Vás zajímá. Co Vás osloví, pobaví, inspiruje, co je pro Vás nějakým způsobem podnětné a co Vás třeba nějakým způsobem obohatí. Doufám, že mohu trochu neskromně poznamenat, že se mi to snad i daří. Soudím tak podle neustále vzrůstajícího počtu Vás, mých čtenářek, které se stávají novými a vítanými členkami naší rozvětvené rodiny.

 

Dovolte mi, abych se Vám představila trochu podrobněji. Ráda bych Vás nyní provedla všemi pokoji našeho velkého rodinného domu, kde si určitě i Vy najdete to své místečko nebo místečka, kde Vám bude dobře, kde se budete moci odreagovat a odpočinout si od všech starostí a práce … a co si budeme povídat, my ženy toho na sobě máme naloženo více než dost.

 

Vítejte tedy u nás – a nyní už i u Vás doma. Uvařte si třeba dobrou kávu a pojďte se mnou na prohlídku našeho domu.

 

Když se přihlásíte na naši adresu www.zena-in.cz , jako první uvidíte Hlavní stranu magazínu.

Určitě Vás upoutá aktuální denní vydání, ve kterém si každý den můžete přečíst nové články. Ty jsou podle svého zaměření rozděleny do několika rubrik. Záleží jen na Vás a na Vašem zájmu, který článek Vás osloví. Naším cílem je, aby Vás oslovily články všechny, což samozřejmě není zrovna lehce splnitelné.

 

Ale pojďme si představit jednotlivé rubriky:

Vztahy – zde najdete příběhy ze života, smutné i veselé, tak, jak je přináší sám život. Anonymně můžete napsat i Vy, pokud se ocitnete před problémem, se kterým si nevíte rady. Ostatní čtenářky Vám pomohou, poradí, podrží Vás i podpoří a přidají své vlastní zkušenosti.

Společnost – zde se můžete dozvědět spoustu důležitých a zajímavých informací, týkajících se společenského života. Zde najdete recenze na nové filmy, rozhovory s různými osobnostmi a další společenské události, které jsou třeba aktuální.

Domácnost – ano, ano. Neodmyslitelná součást života snad každé z nás. Rady a nápady, příběhy i různé fígle, jak si ulehčit tuto druhou ženskou směnu, najdete právě v této rubrice. A také uvidíte, že v tom rozhodně nejste sama.

Tělo – trápí vás bolesti hlavy? Lupy? Oteklé nohy? Je vaše dítě často nemocné? Nevíte, jaké jsou poslední trendy líčení? Kam si jít zacvičit…? Pak sledujte tuto rubriku. Postupně dostanete odpověď na všechny tyto a spoustu dalších otázek.

Cestování – za hranice všedních dní … a klidně si o tom můžete číst hezky v teple, u kafíčka. Díky Žena-in.cz poznáte mnoho zajímavých míst nejen u nás, ale v zahraničí. A nejen to…

 

V letošním roce najdete na hlavní straně magazínu také přílohu Hubněte, která Vás bude postupně seznamovat se správnými zásadami zdravé výživy, poradí, jak cvičit, jak si rozvrhnout úbytek nadbytečných kil, na co si dát pozor… Zkrátka dozvíte se všechno, co je potřeba, aby Váš boj s případnými kily navíc byl tentokrát už opravdu úspěšný.

Pokud ráda čerpáte inspiraci do kuchyně, určitě se stanete pravidelnou návštěvnicí přílohy Vaření. Každý den je tato příloha aktualizována o nové recepty a články, se spoustou rad a nápadů do kuchyně.

 

Hlavní denní vydání je navíc v průběhu dne neustále aktualizováno, takže můžete přijít kdykoli a vždy zde najdete něco nového.

 

Pojďme nyní vystoupit v našem domě do prvního patra a podrobněji se zaměřit na horní lištu – jakousi pomyslnou střechu.

 

Magazín a přílohu Hubněte jsme si již představili. Zaměříme se tedy na další okénko s názvem Debaty.

Co to je? Inu, takové pěkné a pořádné „splknutí“ po našem, po žensku. Stačí, když si vyberete téma, které Vás zajímá, a můžete se zapojit do diskuze, která již probíhá. Rozhodně není na místě pocit, že mezi zavedenou partičku na té které diskuzi nepatříte. Kdepak! Neostýchejte se a přispějte svou troškou do mlýna. Uvidíte, že ostych a obavy opravdu nejsou na místě.
Když se podíváte pod lištu kousek níže, uvidíte menšími červenými písmeny napsané názvy jako „Láska“, Kavárna“... atd. A u nich 0. To jsou diskuze, které jsou založeny přímo redakcí a které jsou samozřejmě také určeny Vám. Klikněte na název a ve chvíli, kdy diskuzi opustíte a vrátíte se na stránky třeba za chvíli, původní 0 se změní v číslo, které bude označovat, kolik nových příspěvků v diskuzi přibylo od Vaší poslední návštěvy.

Toto ale není vše, co Debaty nabízejí. Svou diskuzi si může založit každá čtenářka a má dokonce možnost vytvořit si diskuzi uzamčenou, do které mají přístup jen ti, které si sama určí a se kterými si chce povídat.

Navíc máte možnost využívat posílání a přijímání „vzkazíků“, které najdete ve stejné liště, kde jsou redakční diskuze.

 

Další okénko má název Poradny. Jak z něj vyplývá, slouží Vám k tomu, abyste se jejich prostřednictvím poradila s odborníky s Vaším případným problémem. V současné době můžete využívat poraden několik. Například Finanční poradnu, Poradnu bytového designu, Poradnu, zaměřenou na neurologické problémy, Poradnu pro šikovné ruce….

 

Další okénka nesou názvy jako Testování, Pohledy, Citáty, Fotoalba, Kvízy… Prohlédněte si je, určitě se zorientujete, jaké možnosti Vám nabízejí. Já se nyní zmíním ještě o Fotoalbech. I Vy si zde můžete založit své vlastní fotoalbum a pochlubit se fotografiemi třeba z dovolené, nebo z vašeho rodinného života. Vítány jsou i umělecké fotografie a samozřejmě všechny, které jsou pěkné a něčím zajímavé. Ale i ty, které jsou vám nějakým způsobem milé a cenné.

 

Pokud patříte mezi hravé a soutěživé typy, rozhodně nepřijdete zkrátka. Na Žena-in.cz se soutěží v podstatě stále. V pravé liště najdete seznam všech aktuálních soutěží, kterých se můžete zúčastnit a vyhrát tak krásné ceny, které jsou zaměřeny především na to, aby potěšily nás, ženy. Mimo to jsou ještě několikrát do týdne zařazovány tzv. denní soutěže, ve kterých si můžete vyzkoušet váš důvtip, vytrvalost a postřeh. I zde jsou vždy ve hře zajímavé výhry.

 

Pro hravé čtenářky jsou zde také hry. Zatím Piškvorky a Lodě. Můžete vyzvat další čtenářku a pěkně si to spolu rozdat. Uvidíte, že se skvěle pobavíte.

 

Co Vám ještě Žena-in nabízí? Je toho opravdu hodně. Třeba Menstruační kalendář, který se určitě stane vítaným pomocníkem v našich každoměsíčních propočtech.

 

Na jednotlivých stránkách také uvidíte různé bannery, které se proměňují a střídají. Když na ně kliknete, otevře se Vám možnost získat další informace a přečíst si zajímavé články. Nyní si třeba můžete přečíst seriál o Erotice, získat rady, co dělat při ztrátě zaměstnání, jak si poradit s výchovou dětí….

 

Spoustu důležitých rad a návodů, co a jak na Žena-in.cz naleznete i ZDE .

 

Snad jsem se alespoň zevrubně představila a nalákala Vás, abyste se mnou zůstaly. Ráda bych se stala Vaší přítelkyní, která je tu pro Vás ve dne i v noci. Přijďte kdykoli – když Vám bude smutno i veselo, když se budete chtít svěřit se svým trápením či podělit s nějakou radostí, když si budete chtít popovídat … zkrátka se Žena-in.cz nebudete nikdy sama. Vždycky zde najdete otevřenou náruč, laskavé slovo a pochopení. A v neposlední řadě i hromadu humoru, vtipu a veselých společnic.

Takže – vítejte doma!

 

 

 

Reklama