Děkujeme čtenářce s nickem Januše za další příspěvek na dnešní téma. Tentokrát jde tak trochu o inovaci a určitě stojí za inspiraci.

Přeji pěkný den. Jako malá jsem zbožňovala klasické Člověče, nezlob se! A protože jsem v této hře byla opravdu dobrá, dalo mi kolikrát práci přesvědčovat někoho z rodiny, aby si se mnou zahrál. Dokonce jsem si zavedla sešítek se všemi výhrami a prohrami.

Mé dcery si oblíbily PEXESA všech druhů. Dokonce bylo období, kdy je sbíraly. Když už se nedaly nové sehnat, vymyslela jsem PEXESO DOVOLENKOVÉ. Spočívalo v tom, že z fotografií společných dovolených a prázdnin jsem vytvořila dvojice. Při vlastní hře jsme vzpomínali nad obrázky, kdy a kde se dovolená odehrávala a jaké na ní máme vzpomínky.

Už se těším, až budu mít vnoučata ve věku, kdy si budu  moci takovéto pexeso zahrát s nimi, třeba s fotografiemi jich samotných jako mrňat.

Januše.  

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Musím vám dát za pravdu, že pexeso je skvělá hra. Myslím, že by se měla předepisovat jako lék na bystření paměti.

Co vy na to, milé ženy-in? Jaké hry jste rády hrály vy? Připadají vám s odstupem času zastaralé, nebo mají stále něco do sebe? Hrají se dnešní děti stejně? Co myslíte?

Napište nám na dnešní témy Hry na:

redakce@zena-in.cz

 

 

 

 

 

 

 

Reklama