Všichni se chystáme někam na dovolenou, odpočinout si a zažít klidné a bezproblémové období v jiném prostředí, než trávíme celý rok. Jsou ale věci, které nám mohou dovolenou zkazit, a to většinou zcela zbytečně. Některým nepříjemným situacím se můžeme bez problémů vyhnout, stačí jen vědět, co si s sebou na dovolenou přibalit. Nechte se inspirovat výrobky značky Walmark a nenechte se na dovolené ničím překvapit.

Vzdálené destinace, dlouhé cesty ať už autem, letadlem či jiným dopravním prostředkem. Taková bývá cesta na vysněnou dovolenou. Každá z těchto variant přináší rizika. Jistě znáte v těchto situacích pocit těžkých a oteklých nohou. Vyzkoušejte Varixinal, výrobek určený lidem, kteří trpí křečovými žilami a dalšími projevy chronické žilní nedostatečnosti. Dokonce už ve věku 30 let postihují křečové žíly 20 % žen a 3 % mužů, přičemž s věkem výskyt tohoto cévního onemocnění stoupá.

 

Změna prostředí a s tím související jiné stravovací zvyklosti nám mohou na dovolené způsobit nemalé problémy. Určitě si vzpomenete na chvíle, kdy jste neodolali a ochutnali místní speciality, po chvíli dostali chuť na další a další zajímavosti. A následek? Salutil přináší komplexní péči o zdraví trávicího traktu s garantovaným množstvím živých mikroorganizmů. Přibalte ho s sebou na dovolenou.

 

Nedovedete si představit, jak obtížné je v zahraničí vysvětlovat, co vás trápí, zvláště, když se jedná o problémy s močovými cestami. S Urinalem se lze těchto nepříjemných situací vyvarovat. Doplněk stravy Urinal je kvalitní přípravek na přírodní bázi s příznivým vlivem na zdraví močových cest.

 

Přivezte si z dovolené místo suvenýrů krásně zlatavé opálení. Přípravek Betabronz pomáhá chránit před vznikem předčasných vrásek a potížemi způsobenými sluněním. Napomáhá pokožce udržet si mladistvý  vzhled a pružnost. To má větší cenu než spousty bezhlavě nakoupených suvenýrů, nemyslíte?

 

Krásné vlasy, pevná pokožka a nelámající se nehty. Tato kombinace dokonalostí se vám asi v době dovolené zdá nedosažitelná. Zkuste Viaderm, který  podporuje zdravý růst vlasů, nehtů a příznivě ovlivňuje jejich stav a vzhled.

 

Nenechte si zkazit dovolenou!

 

Nyní máte možnost získat některé z těchto výrobků. Zúčastněte se našeho kvízu zde!

 

Reklama