Ještě nemáte objednanou dovolenou u moře a čekáte na zajímavé ceny? Přinášíme vám vybrané tipy od cestovní kanceláře Alex www.ckalex.cz

Řecko - Rhodos Studia Stella View *** bez stravování 12 dní 13.07. - 24.07.
Cena last minute 12 690,-

CK ALexJste-li více fanoušky vysokých slev ZA VČASNÝ NÁKUP, pak na pozdější termíny můžete uplatnit:
AKČNÍ sleva: 1. DÍTĚ 2-12 let ZDARMA
AKČNÍ SLEVA: 3. dospělý za 1.990,- Kč + POPLATKY
AKČNÍ SLEVA AŽ 14%
Více na http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/rhodos/pevkos/studia-stella-view/

Řecko - Thassos Apartmány Makedonia *** bez stravování 11 dní 16.07. - 26.07.
CK ALexCena last minute 13 690,-
Jste-li více fanoušky vysokých slev ZA VČASNÝ NÁKUP, pak na pozdější termíny můžete uplatnit:
AKČNÍ sleva - junior do 21 let ZDARMA
AKČNÍ SLEVA: 3. dospělý za 1.990,- Kč + POPLATKY
AKČNÍ SLEVA AŽ 14%
Více na http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/thassos/potos/aparthotel-makedonia/

CK ALexŘecko - Karpathos Studia Nina ** bez stravování 11 dní 10.07. - 20.07.
Cena last minute 12 690,-

Jste-li více fanoušky vysokých slev ZA VČASNÝ NÁKUP, pak na pozdější termíny můžete uplatnit:
AKČNÍ sleva: 1. DÍTĚ 2-12 let ZDARMA
AKČNÍ SLEVA: 3. dospělý za 1.990,- Kč + POPLATKY
AKČNÍ SLEVA AŽ 14%
Více na http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/karpathos/ammoopi/studia-nina/

Celou nabídku last minute zájezdů najdete: http://www.ckalex.cz/last-moment/

Pokud nehledáte zájezd na poslední chvíli, dovolenou si raději naplánujte - díky tomu můžete dosáhnout na zajímavé slevy, které cestovní kancelář Alex nabízí: Akční slevy za včasný nákup vás určitě potěší. Navíc si můžete z nabídky vybírat destinace, které vám vyhovují, ti, co přijdou pozdě, již nemusí získat přesně to, co budou chtít - nabídka bude vyčerpaná.

Jaké slevy můžete využít?

Cestujete s dítětem? Pak pro něj využijte slevu, abyste za něj neplatili nic!

Sleva 1. DÍTĚ ZCELA ZDARMA až do 15 let (u vybraných hotelů/studií) - tuto slevu získáte v případě, že si rezervujete svůj zájezd 6 a více týdnů před odletem. Ti, kteří to stihnou nejdříve 5 nebo 4 týdny před odletem, mají možnost využít slevu 1. dítě jen za poplatky. Stejná cena platí i pro 1. dítě v akci Máma a dítě (cestuje 1 dospělý s 1 dítětem). Tak to se jistě vyplatí rodinám s dětmi, za ušetřené peníze si můžete užívat radovánek přímo na místě, které jste si pro svou dovolenou vybrali!

Jede vás na dovolenou více? Nezapomeňte, že 3. dospělý může cestovat jen za 1.990,- Kč + poplatky!

Plánujete dovolenou s partou přátel či staršími dětmi? Pak se vám jistě hodí akční sleva pro 3. dospělou osobu na přistýlce, která u vybraných zájezdů zaplatí jen 1.990,- Kč + poplatky, pořídíte-li si zájezd 6 a více týdnů před odletem. Zakoupíte-li si zájezd s předstihem jen 5 nebo 4 týdnů, můžete pro 3. dospělou osobu na přistýlce získat zájezd za pouhých 2.990,- Kč + poplatky. Ušetříte tedy i s většími dětmi nebo s přáteli, kteří se k vám připojí.

Nechcete se o nic starat a mít při pobytu maximální pohodu? Využijte ubytování v hotelu, kde vás oblíbené stravování All inclusive nebude stát nic, bude pro vás zcela zdarma!

Stravování All inclusive je hitem dovolených. Nemusíte se o nic starat, nápoje, míchané drinky a pokrmy jsou ve formě švédských stolů stále k dispozici. Děti se mohou napít a najíst kdykoliv, nemusíte řešit, jestli si objednali něco, co nesní nebo něco drahého. All inclusive je symbolem maximální pohody a dovolené bez starostí.
Proto těm, kteří si pro svou dovolenou vyberou některý z určených hotelů s režimem stravování ALL INCLUSIVE, nabízí CK Alex bohaté švédské stoly ZCELA ZDARMA. Stačí si příslušný zájezd zakoupit minimálně 4 týdny před odletem. Zaujala vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte a zarezervujte si termín dovolené! Pokud cestujete s dětmi, určitě se vám to vyplatí!

Potřebují vaše rodiče poradit s dovolenou? Můžete jim doporučit nabídku seniorské slevy!

Chystají se vaše rodiče na dovolenou nebo jedou s vámi? Nebo se rozhodli cestovat s vašimi dětmi? Pak máme pro ně výborný tip, díky kterému mohou výrazně ušetřit - pokud je jim více než 50 let. Právě pro ně je připravena speciální akční sleva, díky které mohou u vybraných zájezdů kombinovat výše uvedenou procentuální slevu v jednotlivých časových relacích s báječnou seniorskou slevou 750,- Kč na každou spolucestující osobu v seniorském věku.

Zaujaly vás tyto nabídky?

Více se dozvíte na http://www.ckalex.cz/novinky/akcni-slevy-za-vcasnou-rezervaci/. Na stránkách www.ckalex.cz najdete přehlednou nabídku všech zájezdů a destinací.

Alex je cestovní kancelář s tradicí, úspěšně přepravuje své klienty již více jak 22 let! S Alexem je léto, jak má být!

Reklama