Chystáte se letos na dovolenou a hledáte vhodnou destinaci, kde je teplo, teplé moře a spoustu možností, díky kterým se zabaví vaše děti? Pak vsaďte na Turecko.

Turecko

Turecko se stává čím dál, tím oblíbenějším místem pro české rodiny s dětmi. Díky teplému podnebí a teplému moři s mírným vstupem do vody. Dalším důvodem jsou perfektní služby a kvalitní hotely, které ve většině nabízejí bohatý program all inclusive nebo ultra all inclusive, kdy se nemusíte po celý den a v některých případech i v noci starat o přípravu či nákup jídla a nápojů. Vše je v ceně.

Většina hotelů se čtyřmi až pěti hvězdičkami nabízí velké vyžití pro děti a to nejen v podobě animačních programů a oblíbených miniklubů. Tyto hotely nabízí skluzavky, tobogány, malé aquaparky, které děti milují.

Protože víme, že vedle oblíbeného Řecka a řeckých ostrovů budou naše čtenářky cestovat i do Turecka, navázali jsme spolupráci s cestovní kanceláří GLOBALTOUR www.globaltour.cz, která se specializuje na dovolenou v Turecku. Budeme vám pravidelně přinášet tipy na dovolenou, tipy na zajímavé hotely a slevové akce, které vás jistě budou zajímat. Tato cestovní kancelář nabízí ubytování v oblíbených oblastí jako je Alanya, Side, Belek, Antalya, Beldibi, Kemer.

kid

Kromě klasického válení a relaxování na pláži a u vody budete moci využít řadu zajímavých výletů s doprovodem zkušené české výletářky, máte proto možnost poznat tuto, pro nás dalekou, zemi blíže. Pokud vás začne nudit bazén v hotelu, děti budou chtít změnu, budete chtít zažít vzrušující den, můžete vyrazit do blízkého aquaparku se všemi možnými skluzavkami, tobogány a divokými řekami, nebo na show s delfíny, kde Vám umožníme i plavání s delfíny. Máte rádi nákupy? Pak Turecko bude pro vás zemí všech možností! Od luxusního oblečení po tretky a suvenýry na tržišti, které budete mít možnost usmlouvat za pakatel.

Chcete se nabídce GLOBALTOUR dozvědět více? Podívejte se na nabídku, kterou najdete na www.globaltour.cz, když budete chtít, máte možnost si zdarma objednat katalog http://www.globaltour.cz/objednani-katalogu.asp

Pozor akce pro čtenářky Žena-in!

V rámci naší spolupráce můžete využít speciální slevu ve výši 1000 Kč na každou dospělou osobu pro všechny čtenářky Žena-in, která je kombinovatelná se všemi dalšími slevami kromě lastminute. Sleva není časově limitovaná. Čtenářky, které jí budou chtít využít, napíší pouze do poznámky při objednávce zájezdu kód „žena-in“.

Do Turecka se jezdí již od května, kdy je tam příjemné teplo, tak si prohlédněte aktuální květnovou nabídku, která je výhodnější než dovolená v letní sezoně!