srní

Máte malé dítě, se kterým chodíte nebo chcete chodit plavat? Pak se inspirujte naším tipem na dovolenou pro celou rodinu na Šumavě! Dovolenou pořádá CK Juklík, známý svými programy a kurzy pro plavání dětí od nejmenšího věku.

Naším tipem je tato zajímavá dovolená!

ŠUMAVA, SRNÍ - HOTEL SRNÍ, Akce určena pro rodiny s dětmi.

16. 05. 2009 - 23. 05. 2009, trvání 7 dní

Hotel Srní leží uprostřed největšího rekreačního centra Šumavy – Srní. Celé území bylo na základě jedinečné flóry a fauny vyhlášeno Národním parkem Šumavy. Toto místo jsme vybrali pro všechny, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, a to nejen díky přírodě, ale i díky partě lidí, kteří se na tuto dovolenou již tradičně hlásí.

Nabídka hotelu: Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a v několika apartmánech. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Hosté mají k dispozici kromě bazénu, saunu, fitnes, kuželky a noční hotelový klub. Při vzpomínce na překrásné trasy v přilehlém okolí doporučujeme s sebou vzít kola. Doprava je vlastní.

Co můžete zažít a do čeho se zapojit?

Hlavní náplní je plavání dětí s rodiči. Je úžasné, jaký pokrok za ten týden děti udělají.

Mohou se zapojit jak děti, které již někde plavou, tak ty, které to teprve chtějí zkusit. A to od 10 měsíců, horní hranice není omezená.

Také pro rodiče je připravené zdokonalování plavecké techniky a pro ty, co již techniku zvládají, nabízíme kondiční plavání.

srní

Během dne zajišťujeme hlídání dětí, abyste měli čas pro sebe. V tomto čase vám nabízíme vyjížďky na kole a nebo kondiční chůzi s trekovýni holemi.

V blízkosti hotelu je možné si objednat vyjížďku na koni.

Jedno odpoledně vyrazíme společně za pokladem a večer si zahrajeme kuželky.

V ceně jsou zahrnuty poplatky OÚ a poplatky za úschovu kol. Při obsazení pevných lůžek, je přistýlka pro dítě do 12 let se snídaní zdarma.

Doprovodný program: bojovka, grilování, výlet na kolech.

Cestujete rádi s dětmi? Líbila by se vám tato dovolená? Více najdete na www.ckjuklik.cz