Dlouho jsme se těšily na letní čas a už se nám pomalu chýlí ke konci. Ovšem nezoufejme. Ještě pár dní zbývá, tak si je užívejme plnými doušky. Pokud jste ještě nebyly na dovolené u moře, napravte to. Vyrazte na místa, která jsou oblíbená známými osobnostmi. Budete koukat, jaké destinace jsou u světových hvězd populární. Havaj či Maledivy nečekejte.

Francouzská riviéra

Elton John

Elton John s partnerem Davidem Furnishem a dětmi vyrazili do slunečného Saint Tropez. Tam si užívali rodinného života a rozdávali úsměvy na všechny strany. Vypadají velmi spokojeně, co říkáte?

Douglas

Krásnou Francouzskou riviéru si oblíbili i herečka Catherine Zeta-Jones a její manžel Michael Douglas. Musíme pochválit Catherinin outfit. Ta oblékla modré asymetricky střižené šaty s výšivkou. Právě vyšívané květiny jsou letos trendy (inspirovat se můžete ZDE - klikni). Klobouk se širokou krempou šaty skvěle doplňuje. Michael zvolil na projížďku lodí letní bílé kalhoty a růžově polo tričko. Vypadá báječně.

Španělsko

Ronaldo

Krasavec a fotbalový „bůh“ Cristiano Ronaldo vyvezl celou svou rodinku kolem pobřeží baleárského ostrova Ibizy. Dovolenou trávili jak jinak než na luxusní jachtě.

Eva Longoria

„Zoufalka“ Eva Longoria si užívala se svým manželem nejen vodních radovánek ve španělském letovisku Formentera. Je vidět, že relax u moře si náležitě užívala. Podle jejího úsměvu soudíme, že ve Španělsku bude opravdu krásně.

Itálie

Němcová

Nádherná česká modelka Petra Němcová zvolila místo odpočinku Itálii. Vyměnila ji tak za rodně Česko. Svůj volný čas trávila na oblíbeném ostrově Ischia v Neapolském zálivu.

Butller
Foto: Profimedia.cz

Charismatický a ženami oblíbený herec Gerard Butler vyrazil na stejný ostrov jako Petra Němcová. Tam trávil romantické chvilky se svou přítelkyní. I v osobním životě Gerard myslí na své fanynky a poslal jim z dovolené pusu.

Čtěte také:

Reklama