Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg ****

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg ****, je prázdninový resort s pestrou nabídkou pro velké i malé. Patří do spolehlivé sítě Falkensteiner Hotels & Residences a nachází se jižně od Taur, mezi Korutany a Salcburskem, uprostřed krásné lyžařské oblasti. Pohodlně tam můžete vyrazit s Neckermann Cestovní kanceláří v rámci zimní i letní dovolené, vybrat si z široké nabídky ubytování a kombinací slev ušetřit až 30% ceny.

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg ****

Tento největší rodinný klub v Alpách nabízí velkou nabídku sportovních a volnočasových aktivit pro celou rodinu. V zimě si užije celá rodina spoustu legrace na sjezdovce v lyžařské oblasti Katschberg přímo před hotelem. Dospělí si mohou dát do těla v kardio fitnesscentru se step aerobikem, aerobikem a ranní gymnastikou nebo chytat bronz v soláriu. Po sportu mohou rodiče relaxovat ve velké wellness zóně Aquapura Spa, která se rozkládá na 2000 m2. Najdete zde několik bazénů, saunový komplex, parní lázeň, venkovní vířivku a další wellness zařízení pro dokonalé uvolnění a odpočinek. Nechte se hýčkat při masážích, oddejte se snění v luxusní koupeli a zapomeňte na všechny starosti při exkluzivních kosmetických procedurách v beauty centru.

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg ****

Hotely sítě Falkensteiner jsou ideální volbou pro dovolenou rodin s dětmi. Nabízí profesionální hlídání dětí, hotelové vybavení pro děti a kojence a hlavně dostatek místa na hraní. Zábavní komplex Falky Land se rozprostírá na třech podlažích hotelu a je pro děti opravdovým rájem. Dětský vodní svět Falky Acqua World zase nabízí dětský bazén včetně brouzdaliště, vodních atrakcí a tobogánu. Dále je zde připravena dětská restaurace s bufetovým koutkem a pestrou nabídkou džusů. Spolu s dětským balíčkem all inklusive se vaše děti budou cítit jako v bavlnce.

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg ****

Více na www.ckneckermann.cz

Proč si vybrat pobyty s vlastní dopravou u Neckermann Cestovní kanceláře

Můžete využít široké nabídky nejrůznějších typů ubytování a vybrat si z téměř 600 hotelů, penzionů a apartmánů. Kombinací slev ušetříte až 30% ceny. Výhodou je v mnoha termínech flexibilní délka pobytu. Můžete si tedy naplánovat dovolenou podle sebe a vybrat si z bohaté nabídky zkrácených pobytů, často s možností příjezdu kterýkoli den v týdnu.

Neckermann Cestovní kancelář v rámci koncernu Thomas Cook

Thomas Cook Group plc je druhým největším turistickým koncernem v Evropě. V roce 2010 zajistila celosvětově skupina Thomas Cook dovolenou pro více než 22 miliónů klientů. Neckermann Cestovní kancelář, která patří do skupiny Thomas Cook, působí na českém trhu od roku 2007 a krátké době se zde zařadila mezi důležité zprostředkovatele služeb cestovního ruchu.

Více na www.ckneckermann.cz

 

 

 

Reklama