Milá redakce Ženy-in,
pokud bych mohla napsat svůj tip na dovolenou pro ty, co se nechtějí trmácet přes půl světa, bylo by to Lignano v Itálii. Městečko má svoji klidnou i rušnou část a 6 zábavních parků naláká hlavně rodinky s dětičkami. Z dovolené jsme byli nadšení, ale mělo to i svoje stinné stránky...

Když jsme jsi tohle místo vybírali s tím, že využijeme služeb cestovky, netušili jsme, co nás čeká. Máme dva kluky, tomu mladšímu bylo v té době něco přes dva roky a naše zavazadla zabírala snad půlku místa v zavazadlovém prostoru. Znáte to: fůra tašek - jen to nejpotřebnější :-)) a golfky. Dojeli jsme na místo a manžela řidič podle dohody vysadil u agentury, kde měl převzít klíče a složit zálohu, nás pak odvezl na místo ubytování - ty dvě místa od sebe dělily asi 2 km.

Agentura měla pak manžela přivézt za námi... správně - měla! Správně jsem měla být já, děti a ta fůra tašek u apartmánu!! Manžel se bez klíčků (ještě nebyly k dispozici) vypravil po svých za námi, jenže nás na smluveném místě nenašel. Jaká byla skutečnost? Já, děti a hromada jsme seděli o pár ulic v cizím městě dál.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sluníčko začalo pařit, kluci zlobit a já zoufat. A tak jsme tam seděli u hromady tašek, okolo nás chodili nechutně dobře naladění lidi v plavkách a já, které došlo, že nejsem tam, kde mám být, jsem už vymýšlela, jak tu hordu tašek budu po pár metrech poponášet.

Záchrana přišla nakonec v podobě smsek, naštěstí proti původnímu plánu mi manžel před hranicemi aktivoval roaming a já ho mohla směrovat směrem k nám smskama typu vidím velký kruhový hotel z té strany, co jsme nepřijeli. Až večer mi došlo, jak velké štěstí bylo, že jsme měli oba mobil. Dovolená byla super a přikládám pár fotek.

atinkaa


Dobrý den.
Moc děkujeme za příspěvek, třeba se tam někdo vypraví! :)

Napište nám, kam se letos chystáte na dovolenou! Redakce@zena-in.cz!