Máte rádi dovolenou, kde si můžete také zacvičit? Pak pro vás máme super tip na dovolenou v Čechách! Pojeďte s námi do Monínce, kde je pohoda! Navíc můžete vzít i děti, popřípadě partnera. Navíc, kromě toho, že si zacvičíte, můžete ve svém volném čase jezdit na koni, dojít si na procházku, vysunovat se, nechat se namasírovat…. Krásná představa, že?

Tuto dovolenou pro vás připravila Jana Hálová, která organizuje pobytové relaxační akce se cvičením v zahraničí i tuzemsku. Její specializace je P-class, Body Styling , Slide a osobní trenérství.

Budete v rukou odbornice, je profi cvičitelka s praxí od roku 1994 a lektorka České Školy aerobiku Heleny Jarkovské.

 

Co vám chceme nabídnout?

Místo: Monínec 

12.8. - 19.8.2006

Cena: 4.600,- Kč

 

Místo
Relax Monínec - rekreační středisko v Jižních Čechách. Nachází se 70 km jižně od Prahy nedaleko městečka Sedlec - Prčice. Samotné zařízení je typem horského hotelu v nadmořské výšce 700m podobně jako Špindlerův Mlýn v Krkonoších. Panorama krajiny Českého Meránu uvidíte z krásné hotelové terasy. Klid, krásná příroda a čistý vzduch jsou hlavními přednostmi zařízení.

 

Ubytování
Ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (apartmány). Pro nerozlučné party jsou připraveny i čtyřlůžkové pokoje.

 

Doprava

VLASTNÍ: trasa Praha - Benešov - Votice - Velké Heřmanovice - Sedlec-Prčice - Jetřichovice - Monínec. Pokud jedete vlastním autem zaparkujete přímo u areálu
Autobusem z Prahy do vesničky Sedlec-Prčice.

 

Program
Welcome drik, aerobic, P-class, balantes, pilates a další formy mučení těla, iontové nápoje zdarma. Cvičení probíhá venku na hotelové terase.

Stravování
plná penze, jíme a pijeme děsně zdravě, výborná kuchyně

Možnost využití
Stolní tenis, šipky, kulečník (karambol i pool), golf, bazén, sauna s barem, tenis, vzdušný hokej, pěší procházky krajinou, masáže, kosmetika, pedikůra, reflexní masáž plosky nohy, koupání, golf, jízda na Huculských koních, houbaření, pěší tůry a především sauna s bazénkem a barem.
Možnost zakoupit kosmetiku a sportovní oblečení.

 

Kontakt: Informace a přihlášky

Jana Hálová
tel.: 602 201 005

O cvičení a o dalších akcích se dozvíte na www.janahalova.cz

Reklama