SPA Aphrodite najdete uprostřed pohádkové přírody Rajecké doliny a jak už název napovídá, čeká vás tu božský klid. Koupele laděné do antického stylu, vyvážená strava a luxusní ubytování jsou jen začátek. Dominantou lázeňského komplexu jsou nově vybudované Natural Spa, které nabízejí několik venkovních termálních bazénů s různými teplotami, dvě unikátní srubové sauny se staletým finským dřevem nebo Kneippův chodník. Díky přírodnímu duchu, ve kterém je celý areál vybudován, se okamžitě naladíte na vlnu odpočinku a pohody.
5b7d5b2f7a88cobrazek.jpg

A protože se nejedná o obyčejné wellness ale o kvalitní lázně, byl by hřích nevyužít některé z procedur. Dopřát si můžete třeba speciální masáže. Taková Malibu koktejl masáž potěší všechny vaše smysly a přenese vás do slunečných dálek. Odborníci z kosmetického studia si speciálně pro návštěvnice připravili letní kosmetické ošetření Hydramemory de luxe, které dodává pleti maximální hydrataci a předchází jejímu stárnutí.

Široká nabídka balneo a estetických služeb vám zaručí, že se z tohoto pobytu budete vracet jako znovuzrozená. Cesta do Rajeckých Tepllc je jednodušší, než by se mohlo zdát! Pokud budete vyrážet autem, čeká Vás cca 5 hodin na cestách. Stejný čas však strávíte i v případě, že zvolíte vlak. Velkou výhodou cesty po železnici je, že vám dovolená začíná v okamžiku, kdy se usadíte do kupé. Palubní personál nabídne sklenku dobrého vína, něco dobrého na zub a vy můžete začít s relaxem třeba u oblíbené knížky, ke které jste se zatím nedostala.
5b7d5b3893b93obrazek.jpg

Vyrazte a nechte na sebe působit blahodárné účinky termální léčivé vody, péči místních odborníků a energii, která přichází z přírody. Tuhle dovolenou ocení nejen vaše zdraví a duše ale koneckonců i vaši nejbližší.

Více informací naleznete zde.