Už víte, kam letos vyrazíte na dovolenou nebo jste vše nechali na poslední chvíli? Nic se neděje. S novým vyhledávačem letenkylevne.cz nemusíte nic řešit předem, prostě zasedněte k počítači, tabletu nebo telefonu a dejte průchod své fantazii.

letenky.jpg

Hned po otevření domovské stránky se vám zobrazí nejlevnější letenky z ČR do celého světa, které systém aktuálně nabízí. Ceny jsou konečné, bez dodatečných poplatků a s garancí, že 98 % zobrazených letenek je v reálném čase skutečně dostupných. Pokud se tedy rozhodujete jen podle destinace a ceny, máte možná již v tento okamžik jasno, kam vyrazíte. Pokud ne, můžete do vyhledávače zadat další parametry, které vás v danou chvíli napadnou. Během pěti vteřin se zobrazí nabídka možných destinací, jež vás mohou dále inspirovat ve vašem plánování. 

Chcete vyrazit na více dnů nebo jen na prodloužený víkend? Zvažujete, že se na cestu vydáte s větší partou, místo v poledne se vrátíte až večer? Prostě cokoliv, co vás napadne. To vše upřesňujete klikáním v jednom okně, nemusíte se nikam vracet zpět, nic znovu vyplňovat. Na displeji se vám jen aktualizují výsledky vašeho vyhledávání dle nově zadaných kritérií.
 
Tak co říkáte, kam letos s rodinou vyrazíte?  Tady je od nás pár tipů.

Mallorca – je největším z Baleárských ostrovů. V létě se zde můžete těšit na teploty kolem 30 °C, ale také krásné pláže a čisté moře. Na své si zde přijdou i milovníci památek. Řada z nich jako např. katedrála La Seu se nachází v hlavním městě Palma de Mallorca.
Na letenkylevne.cz z Prahy od 4 300 Kč.
5b34be4e18394obrazek.jpg
 
Dubrovník – toto chorvatské přístavní město je často nazýváno „perlou Jadranu“. K jeho pohádkové atmosféře přispívá unikátní subtropická vegetace a hodnotná architektura. V letních měsících můžete navštívit kulturní festival - Dubrovnické letní hry, jehož se každoročně účastní okolo dvou tisícovek světoznámých umělců.
Na letenkylevne.cz z Prahy od 3 900 Kč.
5b34be2c079fdobrazek.jpg

Fuerteventura – druhý největší z Kanárských ostrovů vás na první pohled okouzlí svými nekonečnými plážemi pokrytými zlatavým či bílým pískem a blankytným mořem. Nicméně zamířit můžete i do místních vesniček, vydat se po stopách větrných mlýnů nebo vyrazit do jedné z chráněných přírodních rezervací.
Na letenkylevne.cz z Prahy 4 850 Kč.
5b34be5f252e9obrazek.jpg
 
Málaga – toto přístavní město na jihu Španělska patří díky svému příjemnému podnebí, otevřenosti místních obyvatel, působivé scenérii Slunečného pobřeží a okouzlujícím plážím k jedním z nejoblíbenějších kulturně-turistických destinací Iberijského poloostrova, kde si můžete dopřát potěšení všech svých smyslů.
Na letenkylevne.cz z Prahy od 2 600 Kč.
5b34c11d37fbdobrazek.jpg