Léto, slunce, pláže, moře… už aby to bylo. Konečně nám trošku začíná jaro a většina z nás už plánuje dovolenou a těší se na odpočinek a relaxaci. Třeba vám přijdeme vhod našimi tipy na Kanárských ostrovech.

Tenerife

hotel ACUARIO **
Puerto de la Cruz

Poloha: hotel leží v severní části ostrova, 1,5 km od pláže a přibližně stejně daleko od centra největšího letoviska Puerto de la Cruz. Vzdálenost od letiště je 130 km.

Vybavení objektu: velmi jednoduchý, ale útulně zařízený hotel s domácí atmosférou, tvoří ho dvě 6patrové budovy a najdete zde celkem 105 pokojů, restauraci, bar u bazénu, kavárnu, společenskou místnost s televizí, masáže, malý obchod, autopůjčovnu a prádelnu. V hotelovém areálu se nachází menší bazén se sladkou vodou a na jeho sluneční terase jsou klientům k dispozici lehátka a slunečníky.

Pokoje: jednoduše zařízené, vybavené telefonem, televizí (za poplatek), trezorem, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou.

Sport: dětské hřiště.

Stravování: polopenze je poskytována formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: klienti mohou využít hotelový autobus, který je doveze do obchodního centra Martianez.

Pláž: k pláži je možno dojet hotelovým minibusem, vzdálenost k pláži a známému bazénovému areálu Lago Martiánez je cca 2 km.

 

hotel TENERIFE TOUR ***

Las Candelaria

Poloha: v klidné oblasti ve východní části ostrova, na prosluněném místě v bezprostřední blízkosti moře, 14 km od hlavního města Santa Cruz a 40 km od letiště. Nedaleko hotelu je stanice autobusu, ze které je možné dopravit se na vzdálenější pláže.

Vybavení objektu: pro hotelové hosty jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje, konferenční a kongresový salonek, restaurace, internetová místnost, společenská místnost, televizní místnost, prádelna, soukromé parkoviště, 2 bazény a dětské brouzdaliště na sluneční terase s lehátky.

Pokoje: každý pokoj má přímou telefonní linku, koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů, WC, terasu nebo balkon, televizi se satelitním vysíláním a hudebními kanály, trezor.

Sport: hřiště na petanque, stolní tenis, kulečník, škola potápění.

Stravování: všechna jídla jsou podávána formou švédských stolů.

Obchody: do městečka La Candelaria vzdáleného cca 3 km je možno dojet autobusem. Do hlavního města Santa Cruz jede rovněž městský autobus (cca 16 km).

Pláž: hotel leží přímo u pobřeží Atlantického oceánu, má přímý přístup do moře s malou přírodní pláží. Na nejhezčí pláž na Tenerife - Las Teresitas (žlutý saharský písek) je možno dojet autobusem nebo autem (cca 20 km). Menší pláž se nachází v městečku Las Galletas cca 500 m od hotelu, velká pláž Playa de las Américas je vzdálena cca 60 km.

Doporučujeme pronájem osobního vozu.

aparthotel COLUMBUS ***

Playa de las Américas

Poloha: tento aparthotel se nachází na jihu ostrova Tenerife - ve středu Playa de Las Américas, 20 km od letiště.

Vybavení objektu: hotel se skládá ze dvou 6patrových budov a nabízí celkem 480 pokojů, recepci, hotelovou restauraci, bary, prádelnu, dětský park, saunu, kadeřnictví, internetovou místnost, společenskou místnost s televizí, supermarket, diskotéku, animační program, 2 bazény, bazén vířivý, dětské brouzdaliště, sluneční terasu s lehátky.

Pokoje: studia (max. 2 osoby) a jednoložnicové apartmány (max. 4 osoby). Studia jsou vybavena 2 samostatnými postelemi, kuchyňským koutem, telefonem, koupelnou a vysoušečem vlasů, WC, balkonem nebo terasou, trezorem, televizí se satelitním vysíláním (za poplatek). Apartmány mají samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby.

Sport: volejbal, posilovna, aerobic, na pláži možnost vodních sportů

Stravování: polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody: v bezprostřední blízkosti hotelu najdete velké množství obchodních center, restaurací a barů.

Pláž: k písečné pláži se dostanete cca po 10 minutách (800 m) chůze.


 

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
mobilní operátor 602 313 049 
fax 224 946 391 nebo 224 948 025.

 

Reklama