Ahoj redakce a čtenáři,
neodolala jsem, abych vám nenapsala, jakou jsme měly první týden v červenci dovolenou.
Mám výbornou kamarádku u nás v baráku a obě máme holčičky z první třídy. Naplánovaly jsme si dovolenou u nás chatě bez chlapů, nedostali dovolenou.
 
Představovaly jsme si naložené masíčko, pivečko a opalovačka, chalupa je na samotě. Prvním překvapením bylo to, že jak jsme si vše doma před mým manželem plánovaly, dostal takovou chuť na to naložené masíčko, že si tajně vymohl v práci dovolenou, a jak bylo původně naplánováno, pouze nás tam v neděli odvezl a najednou prohlásil - tak holky, máte mě také na krku! a považoval to za výborné překvapení.
 
Samozřejmě jsme to nedaly najevo, ale nálada byla na bodu mrazu, potřebovala jsem si od chlapa i já odpočinout. Další pohroma přišla hned večer, když se sousedčina dcera osypala s neštovicema a hned v pondělí jsme přišli na to, že naše dcera má ještě ze školy hnidy ve vlasech.
 
Samozřejmě do toho všeho bylo opravdu krásné "počasí" a my byli uvězněni přívalovými dešti. Nakonec neštovice se namazaly, hnidy odstranily a v úterý odpoledne se přihnaly moje rodiče se sestrou na návštěvu. Že nás chtěli překvapit! Bylo opět po vytouženém klidu.
 
Ve středu přijeli za manželem známý na to "masíčko" a já si připadala jak rodina Homolkovic.
 
Domů jsme přijeli všichni zdeptaní, špinavý od deště a bláta a opravdu jsem se těšila do práce!!
 
Teď nás čeká rodinná dovolená a mně nezbývá, než čekat na klid a pohodu, takže přeji příjemné prázdiny a hlavně trochu klidu!!
 
Slávka