Dovolená je pro nás symbolem odpočinku a pohody, ale i zážitků a různých překvapení. Nezřídka se na našich dovolených dostáváme do neočekávaných situací a jsme nuceni řešit poměrně netradiční záležitosti. V takových chvílích se většinou „pěkně zapotíme“. A to i přesto, že sluníčko právě nesvítí a nevynaložili jsme žádnou fyzickou námahu. Jde totiž o tzv. emoční pocení.

Naše potní žlázy dokáží reagovat na emoce velmi silně. V průměru dokonce vypotíme pětkrát více emočního potu než potu z tepla. Emoční pocení se od fyzického liší kromě příčiny, která je způsobena emocemi, i dobou nástupu – přichází velmi rychle a neočekávaně. Nemusí nám při něm být vždy teplo (tzv. studený pot) a velmi silně zapáchá. Pocity a prožitky, které způsobí, že nás polije emoční pot, jsou u každého člověka jiné. Různí lidé reagují na konkrétní emoce s různou intenzitou. Ale jedno je jisté: emoční pocení potkává každého z nás!

Naštěstí právě pro tyto okamžiky přináší účinné řešení značka Rexona. Dámská i pánská řada antiperspirantů má nyní totiž nové unikátní složení ActivReserve, které aktivuje extra ochranu právě ve chvíli, když je to nejvíce potřeba. Netradiční příhody i nečekaný trapas na plovárně nás díky antiperspirantům Rexona už jen tak nezaskočí.

S antiperspiranty Rexona ActivReserve budete v pohodě v každé situaci na dovolené i ve všední den.

Více informací o značce Rexona naleznete na www.rexona.cz

Reklama