Jako žába jsem po nemoci byla nucena přerušit školu, a jelikož jsem se nechtěla válet doma, našla jsem si práci. Jezdila jsem vlakem a často se mi stalo, že jsem se s někým dala do řeči.

Jednoho dne jsem se seznámila s mladým mužem a slovo dalo slovo a on mě dovedl ke kartářce. Kromě jiného mi předpověděla, že budu okradena, ale jelikož jsem varována, tak se tomu mohu vyhnout a taky prý dostanu dopis, který mi udělá radost.

Co je dodnes pro mě noční můrou (v uvozovkách), je to, že nakonec mě okradl onen mladík. Prstýnek mi stáhnul s prstu tak, že jsem ani nemrkla. A byl fuč. Prošla jsem si peripetiemi s policií, a i když ho nakonec  vyslýchali a on se přiznal, nic z toho nebylo. Prstýnek obratem ruky prodal a už jsem ho nikdy neviděla, ani žádné odškodné.

Dopis mě doma taky čekal, ale bylo to za příliš vysokou cenu.

Někdy uvažuji, že se snad s tou paní domluvil, ale nevím, kdy a jak by to udělal. Každopádně mi obě věci vyšly tak, jak pověděla. Věřím asi tak napůl, zdravý rozum mi říká "je to kravina", ženská ve mně mi říká, něco na tom bude.

Moje kamarádky byly párkrát za kartářkou a bezmezně jí věří. Já z toho mám od té doby strach, protože kdyby mi řekla něco negativního, stejně bych částečně věřila a měla bych  strach, jak to dopadne už dopředu. Takhle se nervuji, až se to stane.

Ale zrovna mám období, kdy se mi chce zajít za kartářkou a zjistit odpověď na otázku, která mi krouží v hlavě. Zatím odolávám.

                                                        Krásný den od Fabky


Pozor na seznamování s cizími muži, Fabko, je možné, že on jí naprosto věřil v její předpovědi, proto Vás okradl. A pokud vám v hlavě krouží myšlenky na další návštěvu - pozor - mohla byste přijít o víc než prstýnek!


Splnily se předpovědi kartářky, možná i tak jako od Fabky?

čtvrteční téma:

Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
Žijete podle horoskopu?
Věříte virguli nebo něčemi jinému?
Napište nám o tom, odměníme Vás.
redakce@zena-in.cz

Reklama