Dove představuje řadu sprchových gelů přinášející nový standard v péči o pokožku. Jejich inovativní složení nabízí řešení pro všechny, kterým doposud chyběl sprchový gel výjimečně jemný k pokožce, přitom však vytvářející bohatou krémovou pěnu. Kromě spojení obou dvou těchto předností je díky novým sprchovým gelům Dove rozdíl patrný již od prvního použití: pokožka se totiž stává jemnější a hebčí bezprostředně po prvním osprchování. Řadu tvoří celkem 15 variant s různorodými vůněmi.

DovePro skutečně účinnou péči o pokožku je důležité zaměřit se na výběr správného sprchového gelu. Inovovaná řada gelů značky Dove obsahuje jemné čisticí složení, technologii Nutrium Moisture™ a látky přispívající k obnově přirozené ochranné vrstvy pokožky. Díky svému složení pomáhá zjemňovat pokožku a dodává jí krásný vzhled. Rozdíl lze navíc pocítit již po jednom sprchování.

Nové složení gelů vyvinuté předními experty značky Dove ukončilo rozhodování mezi jemným sprchovým gelem a bohatou krémovou pěnou. Díky kombinaci obou těchto předností nyní umožní dopřát si jedinečný zážitek z každého sprchování bez kompromisů.

Dermatoložka Monika Arenbergerová vysvětluje: „Většina žen vnímá ranní sprchování pouze jako součást běžné hygieny či prostředek k osvěžení těla. Právě teď se však díky nové řadě sprchových gelů Dove mění v první krok každodenního zkrášlování. Jejich složení přináší požitek v podobě jemného čištění spojeného s  hydratací a nádherně bohatou pěnou. Při používání řady sprchových gelů Dove bude každé ráno pokožka hebká a hydratovaná.“

Jak co nejlépe nastartovat každodenní rituál krásy?

DoveDove přináší pět jednoduchých tipů od Moniky Arenbergerové, jak dosáhnout jemné, hedvábné a hladké pokožky již během sprchování:

  1. Volte vlažnou vodu. Teplá sprcha nebo horká vana jsou velmi příjemné, ale ve skutečnosti pokožku připravují o její přirozenou vlhkost, což může vést až ke zhrubnutí. Vsaďte proto na vlažnou vodu, která pokožce zaručí hebkost a vláčnost.
  2. Zkraťte sprchování. Dlouhodobé vystavení pokožky proudu tekoucí vody může přispívat k její dehydrataci či vysychání. Chcete-li kůži chránit, vyhněte se pobytu ve sprše delšímu více než 10–15 minut.
  3. Čistá, ale hydratovaná pokožka. Nová řada sprchových gelů Dove má vynikající hydratační vlastnosti. Pomáhá tak pokožce udržet její přirozenou hydrataci.
  4. Dopřejte si peeling. Peelingové sprchové rukavice nebo speciální kartáč pomáhají při odstraňování suché kůže a odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky, jsou tak ideální pro ošetření míst s hrubšími částmi kůže (lokty, kolena, paty atd.).  
  5. Nezapomínejte na masáž. Masáž pokožky přináší nejen skvělý pocit uvolnění a relaxace, ale rovněž zlepšuje prokrvení a pomáhá udržovat zářivou pleť.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena sprchového gelu Dove 250 ml je 72,90 Kč a sprchového gelu 500 ml je 125,90 Kč.

Dove

 

Reklama