5b2b7ca4d3a56obrazek.jpgNatřete se slunečními paprsky a rozzařte svoji pokožku díky novému tónovacímu tělovému mléku Dove DermaSpa Summer Revived Shimmer. Jde o hydratační přípravek se samoopalovacími vlastnostmi, díky kterým získá vaše pokožka během pár chvil letní opálení a zároveň bude krásně vyživená jak na pohled, tak na dotek. Jemné třpytky jí navíc dodají krásně zářivý vzhled.
 
Pokožka políbená „sluncem“ vypadá vždy o něco lépe, ale nejlepších výsledků dosáhnete, když ji budete zároveň hydratovat. Nejjednodušší je tedy pořídit si tónovací a vyživující mléko v jednom. Vyzkoušejte hydratační přípravek s postupným tónováním, Dove DermaSpa Summer Revived Shimmer, který pokožku krásně vyživí a díky velmi jemnému samoopalovacímu účinku bude vaše pokožka hnědnout pomalu a postupně, tudíž se jednoduše vyvarujete typickým oranžovým „flekům“, které silnější přípravky mohou způsobit.
 
Tónovací mléko vetřete táhlými krouživými pohyby a nechte působit nejméně půl hodiny, aby byl výsledek krásně jednotný. Až poté se oblékněte. Nezapomeňte si po nanesení dobře umýt ruce. A výsledek? Zářivá pokožka políbená sluncem, ať už je počasí jakékoli. 
 
Doporučená maloobchodní cena 169 Kč, dostupné v drogeriích Teta a Rossman.
5b2b7c84b1f90obrazek.jpg