Každé podpaží si zaslouží jen to nejlepší a Dove zaručí, že o vaše podpaží bude opravdu dobře postaráno. Dove oslavuje přirozenou ženskou krásu a ví, že každá žena je jiná a jedinečná, ale mnoho věcí mají všechny společné. Všechny se chceme cítit dobře jak vnitřně, tak navenek. Dove antiperspiranty jsou tu od toho, aby dodaly ženám sebevědomí a jistotu, že se na ně mohou spolehnout ve všech ohledech. A i taková malá část těla, jakým je podpaží, si zaslouží tu nejlepší a nejjemnější péči.

Pokožka v podpaží je namáhaná víc, než by se mohlo zdát. Podle průzkumu Dove si totiž 75 % z nás žen holí podpaží průměrně dvakrát týdně a překvapením může být, že když se snažíme zbavit chloupků, tak třetina z toho, co odstraní žiletka je i svrchní vrstva kůže. Díky snížení ochranné bariéry ve svrchní vrstvě kůže, může být pokožka po holení velmi citlivá a náchylná na podráždění. 

dove

Dove proto inovoval všechny své antiperspiranty tak, aby vám dodaly nejen dokonalý pocit jistoty, ale také aby byly maximálně citlivé k pokožce podpaží. Nové vylepšené složení Dove antiperspirantů zajistí ochranu proti pocení až na 48 hodin, nabízí širokou škálu příjemných vůní a obsahuje ¼ hydratačního hydratačního krému.

Dove také nyní nabízí novinu ve formě stlačených sprejů. Jedná se o menší 75 ml balení, které je šetrnější k životnímu prostředí, protože na jeho výrobu bylo použito méně hliníku. I přesto obsahuje stejné množství látky, jako klasická 150ml verze, obsah je pouze stlačen do menšího balení. Vydrží tedy stejně dlouho. Exkluzivně je zakoupíte v drogeriích DM.

Reklama