Každý se musí občas odměnit. Stihla jste v práci nemožné a nikdo to neocenil? Uspořádala jste pro svoji kamarádku oslavu a ona vám zapomněla poděkovat? Uklidila jste celý byt a váš muž to ani nepostřehnul? A navíc již dva měsíce chodíte pravidelně do posilovny bez výrazného efektu?

Je čas, abyste si udělala radost. I když vaši blízcí si toho možná nevšimli, zvládla jste kus pořádné práce, a to si zaslouží skvělou odměnu. Kdo jiný by vás měl začít hýčkat, pokud ne vy sama. Proto zapomeňte na chvíli na všechny starosti a věnujte se jen sama sobě. Usaďte se pohodlně v křesle, dejte nohy nahoru a v duchu či nahlas se pořádně pochvalte. Nikam nepospíchejte a vychutnejte si svou chvilku slávy.SNÍDANĚ

Partnerem vám k tomu může být unikátní novinka Douwe Egberts 3 v 1 + choco! Lahodná směs kávy, mléka a optimálního množství cukru byla nově obohacena o příchuť jemné čokolády! Vychutnejte si skvělou kávovou specialitu i to pravé čokoládové potěšení bez výčitek svědomí!

Přidáním další ingredience se směs Douwe Egberts 3 v 1 dočkala fantastické inovace. Vznikla vyvážená kombinace, která v sobě nezapře kvalitní kávu s mlékem a cukrem, ale zároveň dává vyniknout čokoládě.  Káva Douwe Egberts 3 v 1 + choco vám jednoduše učaruje, potěší vás a zároveň pohladí.

Více o kávě Douwe Egberts na www.3in1.cz

Káva Douwe Egberts 3 v 1 + choco se prodává v balení po 140 g. Obsahuje 10 jednotlivých balení. K dostání je ve všech hypermarketech. Doporučená cena je 39,90 Kč. 

.

S námi teď můžete o kávu soutěžit. Stačí kliknout SEM.

Reklama