Dobrý den Ohnivko, ano, známé osobnosti to nemají díky tuzemskému bulváru lehké. Někdo je ale sám pouští do svého života dobrovolně, někdo se naopak marně brání, aby se o něm psalo. Nemají to ty naše celebrity lehké:) Krásný den:)


 

Jestli bych šla se známou osobností na kávu? Ne že bych se styděla, ne že bych neměla dar výmluvnosti...pro mne je to o něčem jiném. Tlak médií a honba za senzacemi, články v bulvárních plátcích, to spíš vyvolá ve známé „inteligentní osobnosti“ touhu být oproštěn od jakéhokoli kontaktu s veřejností a mít trochu soukromí. Je to můj pocit a zkušenost po pracovní stránce. Proto asi doušek kávy s osobností-říkám za sebe-NE.

Ať člověk chce či nechce, zapne počítač, otevře časopis a hned vidí titulek-ta má nová silikonová ňadra...ó ten rozparek a kam až to vidíme....víme jaké má kalhotky....s tím se rozešel/a a má nového partnera. Někdy je to už opravdu na hlavu, tedy ještě sledovat? Ani náhodou.

Pro mne jsou celebrity a umělci lidé jako paní Hlaváčová, Vránová, pan Munzar, Preiss, Kostka-lidé kteří mají kultivovaný projev, lidé kteří neplní stránky bulváru. Proto nazývat osoby které pózují v lechtivých časopisech, zlatokopky, a ten kdo podlehl démonu alkoholu CELEBRITAMI?

Měla jsem možnost si popovídat se dvěma herci. Jeden hrál hodně v mladším věku, dnes převážně dabuje a jeho charismatický hlas mne vždy uchvátí. Druhý hraje v seriálu Ulice celá léta. A tak jako tyto osobnosti na mne působí na stříbrném plátně.....tak bohužel i v reálném životě. Jeden je přirozený a druhý se zvednutým nosem.

Ohnivka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama