shutterstock-3354140.jpg

Foto: Shutterstock

Pokud jste doufali, že nejde o trend tanga kalhotek koukajících z bokových džínů, bohužel vás musíme zklamat. Je to přesně on! Další obávaný trend Y2K, který se znovu začíná objevovat.

Kolem roku 2000 byly zadky s titěrnými provázky koukajícími z kalhotek všude kolem nás. Pak ale přišel nevyhnutelný krok a trend spodního prádla i kalhot se otočil o 180 stupňů. Přišly praktičtější a pohodlnější varianty jako například brazilky nebo kalhotky s vysokým pasem a kalhoty se začaly nosit také více k pupíku. Z tang lezoucích z kalhot se stalo spíše faux pas a radost měly určitě nejen dámské zadnice, ale i ledviny.

FotoreJet-1-.jpg

Foto: Profimedia

Ve světě módy je ale možné všechno! A tak to vypadá, že se G-strings móda vrací v nesčetných podobách. Tentokrát je tu však podstatný rozdíl: Mnohá „tanga“ jsou už vlastně připojena ke kalhotám, šatům i sukním.

Jde o designový detail, na který bude mít určitě každý jiný názor. Zdá se ale, že ženy po celém světě jsou ochotné do toho znovu jít, jak můžeme vidět například na sociálních sítích. A fanynky se najdou i mezi celebritami. Příkladem jsou Hailey Bieber nebo Kylie Jenner.

Zdroj: Autorka článku, Marie ClaireNSS G-Club