Krásný slunečný den přeji. Já se řadím mezi ty, které tajně milovaly nějakou celebritu. A na jméno té jedné nikdy nezapomenu. Bylo to v šesté a sedmé třídě základní školy. Rok poté, co si domácnosti v naší malé příhraniční vsi nechaly zřídit kabelovou televizi.

Právě ta kabelovka byla pro moje nadcházející léta tajné zamilovanosti naprosto zásadní.

Jakožto správný teenager jsem si oblíbila německou hudební stanici, někteří možná znáte, Vivu. Za pár měsíců hypnotizování televizní obrazovky a čekání na některou z mých oblíbených skladeb jsem viděla něco nového. Nejen nového, ale i svěžího, pěkného, blonďatého, modrookého, se světlou pletí (ne, nejsem žádný z potomků Ády Hitlera)… Ááách zamilovala jsem se.

Jmenoval se Christian Wunderlich, byl to Němec. Milovala jsem všechny jeho písničky.  Což dneska nechápu. Ale vzhledově je to pořád můj typ.

V těch letech jsem často snívala o tom, že ho jednou potkám v místním marketu, kam jezdívala na nákupy půlka germánského národa.  Snívala jsem, že ho známý našich rodičů, Helmut z Drážďan, jednou přiveze na návštěvu s sebou. Tajně jsem doufala, že to je jeho synovec či tak něco.

Marně. Svého Christiana jsem nikdy nepotkala. Ani jemu podobného. Doma mám hnědookého opáleného bruneta.

Ale aspoň jsem si dneska připomněla svou dávnou lásku tímhle videem.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jojo, taky se mi líbí :-)

Naše tajné lásky. To je téma pro dnešek. Ať už současné, nebo minulé.

  • Měla jste nějakou tajnou lásku?
  • Kdo to byl?
  • Jak dlouho vám to vydrželo?
  • Zkusila jste někdy svojí tajnou lásku proměnit v reálný vztah?
  • Jak to s vaší tajnou láskou skončilo?
  • Odtajnila jste ji někdy?

Pište nám své příběhy už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme během celého zítřka zveřejňovat a na konci dne vybereme dvě z vás, které odměníme. Můžete získat knihu Avatar a nebo dvd film Erin Brockovich.

Reklama