Potřebujete tablet? Rádi vám poradíme! Tablety 3Q vynikají kvalitou, precizním zpracováním za dostupnou cenu pro každého člena rodiny.

Tablety 3Q

Značka 3Q přichází na český trh s nabídkou dotykových tabletů, které na českém trhu dosud chyběly. V čem jsou jiné? Zákazníkovi nabízí precizně zpracované tablety, vyrobené z kvalitních součástek za rozumné ceny. Výrobky značky 3Q jsou již více než 6 let s úspěchem prodávány po celém světě a nyní je koupíte i v České republice. Produktová řada tabletů 3Q nabízí modely pro děti, studenty, elegantní designové tablety pro ženy i „našlapané“ modely pro muže. Kompletní nabídku najdete na stránkách distributora značky společnosti Mar-lan www.tablety3q.cz.

Pro ženy – elegantní doplněk i šikovný pomocník

Jak má vypadat ideální tablet pro něžné pohlaví? Mysleli jsme na to, že je to nejen pomocník pro zvládání pracovních i soukromých povinností, ale také módní doplněk. Pro toto je tady model RC 0813-C a jeho kolega RC 0813-C-3G s možností připojení k síti 3G. Nabízí krásný švýcarský design v jemném bílo/stříbrném provedení. Samozřejmostí je 8“ display pro pohodlné „surfování“ na internetu, pohlížení fotek i správu pošty. Tablet má všechny moderní a nezbytné funkce, váží jen 480g a pohodlně se vejde do kabelky. A co víc? To vše za cenu 4 690 Kč s 3G modulem za 5 790 Kč. Takže jistě budete mít i na nákupy dalších dámských nezbytností.

Tablety 3Q

A co pořídit pánům tvorstva a milovníkům moderních hraček? Potřebujete tip na dárek?

Úplnou novinkou jsou modely tabletů RC 9727C a RC 9726C s IPS displayem s rozlišením 2048*1836. Standardní výbava tabletu obsahuje dvoujádrový procesor Rockchip 3066 a operační 16G paměť, HDMI vstup, přední i zadní kameru, micro SD a USB. Tablet pracuje se systémem Android 4.1.1. (Jelly Bean). Baterie nabízí slušnou výdrž zhruba 10 hodin. Model RC 9727C je včetně GPS modulu za 6790,-Kč. Tablet RC9726C je k dostání již za cenu 6190 Kč.

Tablety 3Q

Reklama