Pozor! RIMMEL London ti nyní přináší důkaz o tom, že ne vše, co se třpytí je zlatavé – může to být také bílé, béžové, růžové anebo fialkové! Představujeme nové oční stíny v tužce na oči STARS GLITTER – jemné, vysoce třpytivé barvy v jarních odstínech pro tvůj hvězdný pohled.

Tužka na oči STARS GLITTER je přesně ten typ kosmetického produktu, který každá správná RIMMEL dívka touží mít ve své kabelce – neodolatelně svůdný, praktický a absolutně univerzální. Můžeš ji použít buď jako oční stín pro třpytivý pastelový závoj na celá víčka, nebo jako konturku na oči. Její jemná krémová konzistence obsahuje přírodní a syntetické vosky, které zabezpečují jednoduchou, rychlou a rovnoměrnou aplikaci. Drobné zlaté a stříbrné částečky zase barvě dodají nádherně třpytivý konečný vzhled ve dne i v noci.

Tužka STARS GLITTER od RIMMEL London přichází v „jumbo“ balení s barevně identickou, třpytivou povrchovou úpravou, aby opravdu nikdo nepochyboval o jejím výjimečném rozjasňujícím účinku. Vyber si jeden nebo hned všechny okouzlující jarní odstíny od světle béžové Star Burst (č. 002), bronzové Star Dust (č. 004), pastelové růžové Star Kissed (č. 006), světle fialkové Twinkle (č. 007) až po nebesky modrou Star Gaze (č. 008).

Pokud chceš, aby jiskry opravdu létaly, zkombinuj tužku STARS GLITTER s kterýmkoli z hvězdné řady RIMMEL „Stars“ výrobků: rtěnkou Shine Temptation Stars, lakem na nehty 60 seconds Stars, leskem na rty Vinyl Stars nebo novými kuličkovými očními stíny Metallic Stars (v tomto případě použij tužku jako konturku).

Ať už ve dne nebo v noci – ukaž světu svoje hvězdné kvality s RIMMEL London. Je to ten pravý „London Look“.

BAREVNÁ PALETA K dispozici v pěti jarních pastelových odstínech.

Orientační maloobchodní cena 129 Kč

Reklama