Jste žena, která touží po harmonii duše i těla? Chcete být dokonalá a okouzlit své okolí? Sledujete módní trendy a máte ráda luxus? Právě pro vás je tu řada MYTHIC OIL od L’ORÉAL PROFESSIONNEL. Dejte svým vlasům dotek neodolatelné sametové hebkosti a lesku s vašimi oblíbenými oleji, které nyní přicházejí v nové, ještě luxusnější podobě!

Mythic Oil představuje komplexní luxusní péči o vlasy. Vzácné vyživující oleje inspirované egyptskými a indickými rituály jsou právě to, co dělá tuto řadu vlasové péče tolik výjimečnou. Kolekce navazuje na starodávné zvyky užívání olejů pro péči o vlasy, tělo a všeobecné zdraví lidského organismu, známé zejména ze zemí Orientu.

Mythic Oi

V současné době řada Mythic Oil přichází v renovované verzi. Složení je nyní více zaměřené na současnou poptávku po přírodních, férově získávaných produktech. Oleje tak nabízejí vyšší koncentraci přírodních olejů – od 2 do 26 %. Díky tomu je k aplikaci potřeba menší dávka. Nově je zařazen sezamový olej, který spolu s arganovým olejem reprezentuje tzv. fair trade oleje. Nově se produkty Mythic Oil pyšní také meruňkovým a brusinkovým olejem. Pozornost byla věnována i novému balení, které je opět o něco luxusnější, navíc následuje trendy v oblasti ekologické šetrnosti – až 25 % je tvořeno z recyklovaného skla.

Unikátní složení

  • Vysoce koncentrovaných přírodních olejů
  • Pět hlavních přírodních ingrediencí (olejů - argan, sezam, meruňka, brusinka, mandle)
  •  2 fair trade oleje

 

Výsledek

  • Dlouhodobá ochrana vlasového vlákna
  • Sametová hebkost a hedvábný lesk
  • Optimálně zvláčňující a vyživující
  • Snadné rozčesávání a rychlé schnutí
  • Termoochrana do 230 °C*
  • 48 hodinová ochrana proti vlhkosti a krepatění*
  • Dlouhotrvající disciplína a kontrola vlasů*

*Instrumentální test: Huile Originale, Huile Radiance, Huile Richesse

Úžasný lesk, sametová hebkost a perfektní výživa.

Mythic OiMYTHIC OIL HUILE ORIGINALE

Pro všechny typy vlasů, vyživuje a dodává lesk

Fair trade arganový olej

Profesionální výživný olej obohacený o vysoce koncentrovaný přírodní arganový olej pro hebkost a ochranu vlasů. Arganový olej je vzácný olej pocházející z legendární marocké argánie, která je považována za symbol života. Olej je navíc obohacený o vitamín E, který vyživuje vlasové vlákno a zanechává jej lesklé a hebké bez zatížení.

POUŽITÍ:

1 až 2 pumpičky po umytí jako bezoplachová péče, která vlasům dodává hebkost, lesk a usnadňuje rozčesávání. Aplikace vhodná i před foukáním nebo k finální úpravě účesu.

Mythic OiMYTHIC OIL HUILE RICHESSE

Pro suché a nepoddajné vlasy, ideální proti krepatění

Fair trade arganový olej + meruňkový olej

Profesionální olej pro kontrolu nepoddajných vlasů obohacený o vysoce koncentrovaný meruňkový a arganový olej, který intenzivně vyživuje suché vlasy a dodává jim hebkost po celé jejich délce. Meruňkový olej je obohacený o vitamíny E a A, které zanechávají vlasové vlákno hedvábně hladké. Bohatá textura napomáhá snadnému foukání a kontrole vlasů.

POUŽITÍ:

1 až 2 pumpičky před foukáním pro jemnost vlasů a získání kontroly nad vlasy. Také k finální úpravě pro dlouhotrvající účinek proti krepatění.

Mythic OiMYTHIC OIL HUILE RADIANCE

Dokonalá ochrana a lesk pro barvené vlasy

Fair trade arganový olej + brusinkový olej + UV filtr

Profesionální olej pro výživu a zářivou barvu vlasů obohacený o vysoce koncentrovaný přírodní arganový a brusinkový olej, který pečuje o barvu vlasů a chrání ji díky UV filtrům. Brusinkový olej je obohacen o vitamín C, který pomáhá pečovat o vlasy poškozené barvením. Hlavní výhodou je výživa a ochrana barveného vlasového vlákna, zatímco mu poskytuje i úžasný lesk.

POUŽITÍ:

1 až 2 pumpičky před foukáním, pro uhlazení, snadné rozčesání vlasů a dodání lesku. Též k finální úpravě pro dokonalý lesk a ochranu před UV zářením.

Mythic OiMYTHIC OIL HUILE SCINTILLANTE

Třpytivý olej pro výživu vlasů i těla

Fair trade sezamový olej + mandlový olej

Profesionální univerzální olej se třpytkami je obohacený o vysoce koncentrovaný sezamový a mandlový olej. Sezamový olej obsahuje vitamín E a minerály, které dodávají pokožce i vlasům výživu. Kromě jeho zklidňujících výhod chrání vlasy před slunečním zářením. Mandlový olej je obohacen o vitamín F, který vlasům dodává hebkost, pružnost a výživu. Olej vytváří rozjasnění efekt na těle a zanechává vlasy nádherné po celé jejich délce.

POUŽITÍ:

Jemně vmasírujte do pokožky. Olej ji zanechá jemnou a sametovou.

Po té zbytek vetřete do konečku vlasů pro rozjasnění vašeho účesu.

Více informací naleznete na WWW.SALON-EXPERT.CZ.

Reklama