Životem kypící provoněné květinové louky, nad nimi se vznášejí pestrobarevní motýli, hřejivé slunce, rozpálené písečné pláže a šplouchající moře i hektická velkoměsta utápějící se v letním parnu…

Tyto představy blížícího se léta ve své nové kolekci na nadcházející sezonu představila ve svém butiku módní návrhářka Beata Rajská. Jako všechny její modely, i tyto se nesly v rafinovaném, do detailu sladěném a zároveň velmi sexy stylu odhalujícím křivky ženského těla a zdůrazňujícím jeho půvaby.

V kolekci má důležité místo i tzv. city styl, tedy formálnější sukně a košile, ale i nezbytné topy, šortky a šaty.
Nesmí chybět ani „letní romantika“, tedy hlavně letos moderní balonové šatečky, „které můžete příští rok dole nastřihnout a zapošít, a budete mít šaty normálního střihu, které z módy nikdy nevyjdou,“ poradila návrhářka. Dovolená u moře, ale třeba i u českého rybníku láká k nošení triček a jemných svetříků v námořnickém stylu, lenošit můžete stejně příjemně i v jednoduché kombinaci trička nebo topíku a capri kalhot.
Všechny modely jsou ušité z velmi příjemných látek: šifonu, hedvábí, bavlny, úpletu, buretu a šantungu.
Co se týče barevných motivů, kromě námořnické modři a proužků jasně vévodí květinové vzory a puntíky.

 

Modely na minipřehlídce, které nadšeně přihlížely i kolemjdoucí davy včetně italských turistů, předvedly naše přední a dá se říci dvorní Beatiny modelky – Michaela Salačová, Diana Kobzanová, Markéta Divišová nebo Jana Doleželová.
Průvodkyní večera byla bývalá modelka, dnes moderátorka, stále půvabná Elen Černá-Valentová.

 


Jak se vám líbí letní kolekce Beaty Rajské?