Každý někdy toužil dotknout se hvězd, každý někdy toužil po dárku z lásky. S jarními novinkami od Gabriella Salvete se vám nyní může splnit obojí, neboť Gabriella Salvete ví, co si žena přeje, zná ji a rozumí jí. Přivítejte i vy jaro, období lásky a nových začátků, s kosmetikou Gabriella Salvete. Zdůrazněte svoji ženskou krásu a půvab. Objevte novou řasenku D’AMORE a limitovanou kolekci laků na nehty STARS, které jsou oslavou ženské krásy - oslavou vaší krásy.

Ztrácím se v tvém tajemném pohledu

Gabrielle SalvetePohled je jednou z nejmocnějších ženských zbraní, které si je žena vědoma, a právě díky tomu dokáže být tak svůdná, tak okouzlující a tak krásná. A co dokáže tento pohled ještě více zvýraznit? Nová řasenka D’AMORE. Tato jarní novinka od Gabriella Salvete řasy nejen prodlouží a zvětší jejich objem, ale díky jejímu speciálnímu kartáčku také natočí. Tak, jako tvar řasenky symbolizuje ženskou siluetu, která je oděna do černých šatů, tak stejným způsobem obléká řasenka také vaše řasy. Každá řasa je zahalena do černočerného tajemství, každá řasa je dokonale tvarovaná. Nejen nápis na stuze „Ztrácím se v tvém tajemném pohledu“ zdobící řasenku pak bude vyjadřovat pocity vašeho okolí. Oslňte svým pohledem a odměňte se dárkem z lásky. Odměňte se novou řasenkou D´AMORE – z lásky.

Nová řasenka D’AMORE - z lásky ke kráse

Gabrielle SalveteGabriella Salvete miluje ženy a jejich krásu, proto se rozhodla odměnit je dárkem, který jim rozumí a který dokáže ocenit jejich vlastní půvab. Dárkem, který dokonale podtrhne jejich okouzlující pohled, v němž se ztratíte. Váš pohled plný lásky, jenž nezůstane bez povšimnutí.

Nová řasenka D‘AMORE s unikátním plastovým kartáčkem se o vaše řasy dokonale postará. Každou řasu zvlášť zahalí do černého tajemství, černé dokonalosti a černé fantazie. D‘AMORE vaše řasy natočí, prodlouží a dodá jim objem. Řasy zůstanou precizně oddělené, bez žmolků a slepování, a především dokonale tvarované. Budete mít pocit, že vaše řasy oblékají přesně padnoucí „malé černé“.

Elegantní řasenka připomíná dámské křivky právě v černých šatech zdobených stužkami. Milujte svůj život, milujte své sny, milujte svou krásu. Staňte se famme fatale a odměňte se dárkem z lásky, odměňte se novou řasenkou D’AMORE.

12 ml / 169 Kč

Hvězdy na dotek

Říká se, že pro každého z nás svítí na obloze jedna hvězda. Hvězda, která dokáže rozzářit nejen noční oblohu, ale také úsměv na naší tváři. A právě takovými hvězdami jsou nové laky na nehty STARS z limitované kolekce, se kterými posypete vaše nehty milióny zářících částeček. Dotknout se hvězd už nebude jen sen. Nové laky na nehty STARS mají neobvyklý a jedinečný hrubý efekt, díky kterému hvězdný třpyt mnohem více vynikne. Přeneste kouzlo hvězdného třpytu na vaše nehty a staňte se nepřehlédnutelnou. Nesplyňte s davem. Provokujte. Vybrat si můžete ze čtyř odstínůLILA, SAPPHIRE, INTENSE CORAL nebo MISTERO GREY.Vyrovnejte se nekonečné kráse vesmíru. S novými laky na nehty od Gabriella Salvete to dokážete.

Prožijte jaro, nejhezčí roční období, po boku Gabriella Salvete a důvěřujte ji. Nejen, že vás provede nekonečnou krásou romantické oblohy a hvězd, ale také vám dokáže, že tou nejkrásnější můžete být právě vy. Jak? Dárkem z lásky.

Nová limitovaná kolekce laků na nehty STARS - dotkněte se hvězd

Pokud jste někdy hleděla k noční obloze s touhou dotknout se hvězd, můžete se vrátit zpátky na zem. Odteď máte celý vesmír jako na dlani. Gabriella Salvete přichází s novinkou mezi laky na nehty, díky které ozdobíte své ruce pravým hvězdným třpytem při každé příležitosti. V limitované edici laků na nehty STARS si můžete vybrat hned čtyři odstíny v oslnivých barvách vesmírné mlhoviny: ledově růžovou LILA, SAPPHIRE připomínající hluboký modrý vesmír, elektrizující a jiskřivou INTENSE CORAL a dramatickou MISTERO GREY.

V každé ze čtyř lahviček laků na nehty STARS naleznete milióny zářících částeček. Dobře se nanáší, rychle schnou a na nehtech se vydrží třpytit nekonečnědlouhou dobu. STARS jsou jedinečné především díky speciální struktuře tvořící na povrchu nehtu neobvyklý hrubý efekt, díky kterému budou vaše nehty pro okolí nepřehlédnutelné. Ještě nikdy nebyly vaše nehty tak ve středu pozornosti. Nesplyňte s davem. Buďte odvážná. Jednoduše provokujte. Vyrovnejte se nekonečnosti vesmíru svojí nekonečnou krásou.

Gabrielle Salvete

11 ml / 89 Kč

  • LILA
  • SAPPHIRE
  • INTENSE CORAL
  • MISTERO GREY

Jarní novinky jsou dostupné od 8. 4. 2013. Více informací na www.gabriellasalvete.com nebo na www.facebook.com/gabriellasalvete.

GABRIELLA SALVETE – OBJEVTE SVOU VNITŘNÍ KRÁSU

Reklama