Otevřete svůj šatník dokořán a nechte ho promluvit francouzsky! Nyní je to možné díky nové exkluzivní řadě aviváží Silan Suprême, která byla vytvořena pro všechny milovníky vytříbených francouzských vůní. Výjimečně krémová aviváž s miliony zjemňujících částeček a vzácnými vůněmi, byla vyvinuta ve spolupráci s francouzskými parfuméry tak, aby poskytla okouzlující svěžest a neodolatelný požitek smyslů.

silanNeexistuje nic lepšího než se nechat hýčkat. Ať již jemnou vůní, drahými šperky či elegantním oblečením vyrobeným z těch nejjemnějších materiálů. Kvůli těmto vzácným okamžikům smyslného požitku stojí za to žít! Nyní je možné dopřát si toto potěšení každý den díky luxusní novince v péči o oblečení od firmy Henkel – aviváží Silan Suprême.

Inspirováná vybranými francouzskými parfémy, nejnovější Silan přináší pařížský luxus přímo do vašeho šatníku. Nová kolekce Silan Suprême dodá oblíbenému oblečení, prostěradlům, ručníkům a povlečení svůdné aroma nejvybranějších francouzských vůní.

Nechat se rozmazlovat po francouzsku můžete hned třikrát a pokaždé jinak! K dispozici jsou tři luxusní varianty Romance, Passion a Glamour, které jistě osloví milovníky parfémů po celém světě.

  • Romancepro všechny svůdkyně. Růžový Silan Suprême vás přenese do elegancí a romantikou překypujících ulic jarní Paříže v čase, kdy rozkvétá. Váš šatník díky tomu ovládne rafinovaná květinová vůně. Kombinace aroma krémové růže, santalového dřeva a pyžma vás zajisté omámí a vy se romanticky zamilujete do vůně vašeho oblečení!
  •  Glamour – pro milovnice luxusu. Zlatý Silan Suprême je ztělesněním luxusního životního stylu, o kterém se může mnohým z nás jen zdát. Nechte své touhy zavítat do svého šatníku s originální květinově-dřevitou vůní posílenou o omamné aroma drahých francouzských parfémů spolu se svěžest sicilského pomeranče a kalábrijského bergamotu. Silan Suprême Glamour vyhoví i té nejnáročnější dámě!
  • Passion – pro vášnivé dámy. Fialový Silan Suprême donutí vaše srdce bít ještě o něco rychleji. Inspirovaný moderní klasikou francouzských parfumerií, Silan Suprême Passion představuje vášnivou kombinaci vzácných ingrediencí jako jsou dřevité tóny tonky, omamná vůně vanilky nebo svěží květinové aroma jasmínu či nadčasové růže. Silan Suprême Passion si vás jednoduše získá!

silan

Díky nové kolekci Silan Suprême bude čerstvě vyprané prádlo svůdně voňavé a zároveň bude úžasně měkké - pro maximální požitek všech vašich smyslů! Nejnovější inovace od Silanu přináší vašemu prádlu vytříbené vůně s dotekem luxusu. Více na www.silan.cz.

K dispozici ve velikosti 600 ml a 1,2l za doporučené maloobchodní ceny 69,9 Kč a 139 Kč.