Mléko a med, které jsou hlavními složkami řady tělové kosmetiky Milk & Honey Gold, byly odpradávna považovány za symboly ženskosti a plodnosti a jako takové byly i uctívány. Med je známý pro své hydratační, regenerační a ochranné vlastnosti. Má výjimečnou schopnost udržovat v pokožce přirozenou hladinu vlhkosti a má rovněž hojivé účinky. Proto se med využívá nejen v kosmetice, ale také v lékařství. Med je také jedna z mála ingrediencí, jejíž výroba je plně ponechána na přírodě. Med působí na pleť tak jemně, že výrobky z něj jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť a pro použití pro celou rodinu. Mléko je bohaté na proteiny a vitamíny. Spojení těchto dvou látek má výjimečné ochranné a posilující vlastnosti, díky nimž si pokožka těla udrží zdravý a jemný vzhled.

 

„Stejně jako své pleti, dopřávám pravidelnou péči i tělu. Po náročném pracovním dni si ráda napustím plnou vanu s voňavou bohatou pěnou. Oblíbila jsem si řadu Milk & Honey Gold, a to hlavně proto, že má velmi příjemnou vůni, je šetrná a jemná k mé pokožce, a tak v ní ráda relaxuji. Navíc je praktická, protože koupelový gel je vhodně doplněn sprchovým, což mi zvláště vyhovuje na cestách. Díky tomuto výrobku jsem schopna skloubit rychlou sprchu s luxusní péčí o pokožku. Řada Milk & Honey má navíc úžasnou přírodní vůni po medu, takže po jejím použití nepotřebuji ani parfém,“ říká Tereza Maxová.

Hýčkejte se jako ona! I vy si přece zasloužíte příjemný odpočinek ve voňavé lázni. Použijte krémovou koupel Milk & Honey Gold obsahující směs jemných přírodních látek, které zvláčňují pokožku a zanechávají ji hebkou. Koupel vám zajistí příjemný pocit svěžesti a čistoty. Výtažky z medu mají antibakteriální a ochranné účinky. Pokud nemáte vanu nebo pokud dáváte přednost rychlé sprše, použijte koupelový a sprchový gel Milk & Honey Gold bez obsahu mýdla. Zanechává pokožku svěží a obsahuje zvláčňující složky z mléka a medu, které vám dodají komfortní pocit bohatě vyživené a očištěné pokožky. Pleť bude po koupeli jemná na dotek a provoněná medem. Vyzkoušet můžete také pevné nebo tekuté mýdlo. V obou případech bude vaše pokožka hydratovaná, jemná a bude vonět po medu.

Po koupeli dopřejte pokožce těla pohlazení v podobě jemného tělového mléka Milk & Honey Gold, které díky bohatému složení pokožku důkladně hydratuje a zvláčňuje. Med má výživné a regenerační účinky, mléčné proteiny a panthenol pokožku chrání a glycerin udržuje přirozenou hladinu vlhkosti v pokožce. Díky své lehké konzistenci a rychlému vstřebávání nezanechává pocit mastnoty a lepkavosti. Je vhodné i pro suchou pokožku.
Pokud dáváte přednost konzistenci krému před mlékem, určitě vyzkoušejte krém na ruce a tělo Milk & Honey Gold. Tento luxusní, snadno roztíratelný krém pokožku bohatě zvláčňuje a vyživuje. Má příjemnou konzistenci, je nemastný a na pokožce vytváří sametově hebký povrch. Nádherně provoní celé tělo jemnou vůní medu. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Není divu, že Krém na ruce a tělo Milk & Honey Gold patří k nejoblíbenějším tělovým přípravkům z nabídky Oriflame.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nabídce tělové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.