Patříte ke skřivanům nebo sovám? Jsem sova jak poleno.
Jste po ránu milá nebo nerudná? V pracovní den jsem nerudná, jinak dokážu být milá.
Jaký je váš ranní rituál? Nakrmím kočky a rybičky, něco málo sním i já, spolykám prášky na tlak a díky nim pak hodinu chodím čůrat. Vzbudím syna, zkusím mu něco vnutit k jídlu. Vysprchuji se a vyfénuji si vlasy, obleču se, trochu se namaluji a do práce letím na poslední chvíli, naštěstí to mám kousek.
Co vás zaručeně probere? Jedině sex, bohužel příležitost k tomu mám jen jednou za 14 dní.
Snídáte? Co? Banán, jablko nebo celozrnný chleba.
Co ranní cigárko a káva? V žádném případě! Slabé kapučino možná trochu později.
Kolik hodin spánku potřebujete? Nevím, přes týden jsem pořád nedospaná, protože spím někdy i míň než 6 hodin, dokáži se třeba celou noc učit, protože v noci se nejlíp soustředím, o víkendu to dospávám.
Zaspala jste něco důležitého? Odjezd v půl páté do Prahy na soutěž, musely mě přijít vzbudit děti, se kterými jsem tam měla odjet a které čekaly samy v přistaveném autobuse.
Jak snášíte změny času? Nesnáším je, cítím se hrozně ospalá a unavená asi 14 dní.
Spílám císaři Františku Josefovi, který prý zavedl pracovní dobu od šesti, protože nemohl ráno už usnout. Nedovedla jsem si představit, že bych někdy měla chodit do fabriky na šestou. To asi dost ovlivnilo moje rozhodnutí jít do školství. Na dovolené v Itálii jsem zjistila, že by mně i synovi dokonale vyhovoval jejich styl života, i s tou siestou. Že by se ve mně ozývala ta troška balkánské krve po praprababičce?
Bonda


Milá Bondo,
díky za vtipně řešený příspěvek.
Mimochodem, tu Itálii bych také brala :-)


Reklama