Děkuji vám všem za dnešní příspěvky k tématu, sešlo se mi jich tu opravdu hodně. Snažila jsem se je vydat úplně všechny a zdá se, že se mi to podařilo! Kdo se může těšit na pěkný parfém Lolita Lempicka?

Odměnu za dnešní téma posílám tentokrát čtenářce s nickem

delfi.na za její příspěvek s názvem

Model od tchyně měl úspěch!

Gratuluji!


Na co se můžete těšit po víkendu? Čekat na vaše příspěvky bude Jakub Kočí s tématem Déjà vu.

V pondělí si budeme vzpomínat na již prožité. Pokud jste někdy zažila časovou smyčku, napište nám o tom! Anebo pokud byste si nějakou časovou smyčku přála prožít.

  • Prožila jste někdy déjà vu?
  • Jakou situaci byste chtěla prožít znovu?

Pondělní téma je dvojí. Předpokládám, že většina z vás (i když se možná mýlím) se s jevem déjà vu nesetkala, milé čtenářky. Budu ale rád, když mě vyvedete z omylu a napíšete mi své zkušenosti s tímto jevem. Pokud jste ale skutečně déjà vu nikdy neprožila, můžete přispět i tak: Napište mi, jakou jednu konkrétní situaci byste v životě ráda prožila znovu a proč - důvody mohou být různé, například byste se ráda zachovala jinak, anebo to bylo něco tak nádherného, že byste to chtěla zopakovat. A samozřejmě mám pro vás připravený malý dárek, tedy pro jednu z vás, která k tématu přispěje; dárkem je krásná pikniková sada s příborem a prkénkem, viz obrázek níže. Chcete-li mít šanci, získat tuto sadu, napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu na e-mailovou adresu níže.

POZOR! V pondělí si také zahrajeme Rychloturnaj v piškvorkách. Registrace proběhne 31. ledna 2011 ráno od 8.00 do 9.30. Turnajová kola dokončíme ještě během pondělka. Odměnu si vyslouží obě finalistky. Turnaj najdete v odkazu Turnaje po přihlášení pod horní lištou magazínu.

pic

Reklama