cl.jpg
Foto: Profimedia

Po malé svatbě v Las Vegas následovala honosná víkendová veselka, při které si herec Ben Affleck a Jennifer Lopez řekli znovu své ano. Dosud bylo známo, že herečka a zpěvačka zvolila na obřad róbu s volánky od značky Ralph Lauren. V newsletteru, který pravidelně posílá svým fanouškům, ovšem ukázala, že se během svého dne převlékla i do dalších svatebních šatů.

Na cestu k oltáři se Jennifer Lopez oblékla do šatů se stojáčkem a s objemnou volánkovou sukní. Volánky byly i na rukávech a vzadu měly šaty odhalená záda překrytá jen lehkou síťovinou. Na dramatičnosti dodal modelu kaskádovitý závoj.

Zatímco fotky v těchto šatech už obletěly svět, snímky zpěvačky v dalších dvou modelech byly zveřejněny teprve před pár hodinami. Po obřadu se všichni přesunuli na recepci a následnou párty a herečka během večera vystřídala dvoje další šaty. Byly jak jinak než od značky Ralph Lauren.

Jedny byly ušité z hedvábného tylu a celé poseté perličkami a křišťály Swarovski. Jejich našíváním strávilo třicet lidí dohromady asi 700 hodin a herečka v šatech zapózovala na houpačce.

A do třetice všeho bílého mohli hosté nevěstu vidět v jednoduchých bílých šatech střihu mořská panna. Opět měly odhalená záda. A tentokrát disponovaly i výstřihem s kamínkovým vyšíváním a byla k nim přišitá průsvitná tylová kapuce.

Zdroje: Vogue, Page Six, Newsletter Jennifer Lopez, Instagram

Reklama