Jaký muž že se mi líbí? Samozřejmě hezký, sportovní typ, vtipný,upravený a domácí kutil. S mým mužem budeme letos již 36 let. Není vůbec domácím kutilem, což mne velice mrzí. Když jsme si spolu zařizovali byt, tak jsem většinou různé věci chodila do železářství nakupoat sama, samozřejmě jsem tomu moc nerozuměla a tak jsem se vždy na vše musela ptát staršího prodavače. Když už jsem tam byla  poněkolikáté, tak mi řekl:" Hergot ženská, vy musíte být nějaký kutil!" Já jsem mu odpověděla, že žádný kutil nejsem, ale když to domů mužovi donesu, tak už mu nic jiného nezbude a dříve nebo později se pustí do díla.A tak jsem na něho vyzrála

a dostrkala jsem ho do činnosti, kterou nijak nemiloval.Zato šachové turnaje nevynechal žádnou neděli, později, když kluci chodili do první třídy a začali hrát fotbal, jezdil s nimi několik let na fotbalové zápasy a běhal po hřišti jako pomezní rozhodčí.I dnes mu to sluší a nikdo by mu nehádal, že mu bude 58 let.Kutilské práce dodnes nemiluje, ale miluje vnoučata a oni milují jeho.A já si myslím, že krása je pomíjivá, ale důležité je, když si dva lidé rozumí, samozřejmě se i ta nějaká bouřka přežene, ale výměna názorů není nikdy na škodu.Důležité je, přiznat i svoji chybu a případně se dokázat i omluvit. Nachodili jsme se na plesy, zábavy, ale jak mému muži bylo 50, tak už na žádný ples se mnou jít nechce, to mne dost mrzí, protože jsem ráda tancovala. A tak na tancovačky chodí naši mladí a my hlídáme vnoučátka.

A co říci závěrem? Každý jsme v mládí měli určitě nějakého vysněného ideála, ale až život s partnerem prověří vztah, který buď vydrží, nebo se pár rozejde. Je však třeba pamatovat i na děti, kteří rozchodem rodičů trpí nejvíce.

Text nebyl redakčně upraven.

Milá pisatelko, dovolte mi maličko oponovat. Děti určitě snesou lépe rozvod rodičů než vyrůstání a dospívání v dusné atmosféře italské domácnosti. :-) Můj názor, má zkušenost.

A co se líbí na mužích vám? Pište nám na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama