Milé ženy-in, děkuji vám všem, že jste se mnou podělily o své zážitky s nepovedenými účesy. Ať už šlo o vlastní experimenty, nebo experimenty kadeřnic-neumětelek, věřím, že už je s vašimi vlasy vše v pořádku a těší se zdraví a kráse

Některé příběhy by se daly přirovnat k hororu a vůbec se nedivím, že jich protagonistkám tekly slzičky proudem. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy jejich ztráta, nebo poškození je pro nás velkým handicapem. Mnohým z vás se ani nedivím, že jste po takové zkušenosti na kadeřnice zanevřely a raději se jim už do „péče“ nesvěřujete“. Ale možná to zase někdy přehodnotíte a podaří se vám najít kadeřnici podle svého gusta. To vám ze srdce přeji, neboť vím, že zdravé vlasy a pěkný účes jsou pro nás ženy hodně důležité.

Tak a teď bych ráda odměnila čtenářku, která si dnešní dárek určitě zaslouží. Přinejmenším jako cenu útěchy za nejvíc zvrzaný účes dnešního vydání.

Dárek dnes poputuje ke čtenářce, která se nám napsala jako Pavča. Přečtěte si ještě jednou její pohnutý příběh a jistě mi dáte zapravdu.

cenaBlahopřeji odměněné čtenářce a všem ostatním autorkám ještě jednou moc děkuji za pěkné příspěvky na dnešní témaKrásný zbytek dne a ve středu na psanou a čtenou s tématem. Chuťové prazážitky z dětství

Reklama