Princezna Anna
Princezna Anna navštívila dostihy ve výrazně zelených šatech s nabíranými rukávy. K nim zvolila krémové doplňky a rukavičky. Usedlý outfit, který odpovídá jejímu věku, princezna rozbila sportovními brýlemi značky Adidas, které nosí poměrně často. Možná se potom chystala na cyklistický závod.

60c9f7150368bcl.jpg
Foto: Profimedia

Sophie, hraběnka z Wessexu
Hraběnka Sophie, manželka prince Edwarda (syn královny Alžběty II.), se stihla blýsknout už ve dvou půvabných modelech. Prvním byly hedvábné meruňkové šaty. Elegantní, ale vzdušné. Měly výstřih do V a pěkný detail v podobě pásku, který vykouzlil ženskou siluetu. Nechyběl samozřejmě stylový klobouček. Hraběnčin druhý model sestával z halenky a výrazné áčkové sukně s fialovými květy. K dokonalosti ho doladil peříčkový klobouček.

soph.jpg
Foto: Profimedia

Camilla, vévodkyně z Cornwallu
Manželka prince Charlese se na dostizích objevila v blankytném modelu. Pod pruhovaným kabátkem měla pravděpodobně stejně barevné šaty. Pastelový obleček pocházel z dílny jejího oblíbeného návrháře Bruce Oldfielda. Nechyběl typický perlový náhrdelník a pohodlné lodičky na širokém podpatku.

profimedia-0615768371.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Ascot, Profimedia

Reklama