To, že pro šťastný a plnohodnotný život je důležité být zdravý a v dobré kondici, víme asi všichni. Zvláště v posledních letech je na zdraví a pohodu ducha i těla kladen velký důraz. Většina z nás se tedy snaží cvičit, chodíme na procházky, plaveme, jezdíme na kole a zjišťujeme, že tento aktivní odpočinek nám velmi prospívá.

 

Abychom však svému tělu dopřáli skutečně vše, co potřebuje, nesmíme zapomínat na zdravou vyváženou stravu, hlavně na dostatečný přísun vitaminů a minerálů.

Zvláště v obdobích s větším výskytem chřipek a nachlazení, v čase, kdy na nás doléhá tzv. jarní únava a v jiných náročných obdobích našeho života, bychom měli vitaminům a minerálům ve svém jídelníčku věnovat více pozornosti.

 

Určitě jste se už někdy zamýšleli nad tím, jaká forma vitaminů je pro náš organismus nejvhodnější. Zda jsou lepší vitaminy v tabletách, či ty, které jsou obsaženy v ovoci, zelenině a dalších potravinách a kolik čeho vlastně musíme sníst, aby nám nic nechybělo.

Pojďme si na tyto otázky zkusit odpovědět.

 

Pokud bychom chtěli vystačit s vitaminy a minerály pouze ze stravy, je nutné, abychom denně konzumovali minimálně pět porcí ovoce a zeleniny a k tomu kvalitní maso a ryby. Přitom ale musíme brát na zřetel skutečnost, že vlivem nevhodného skladování nebo úpravy potravin dochází k velkým ztrátám těchto cenných látek.

 

Proto se vyplatí doplnit zvláště v rizikových obdobích roku přísun vitaminů z naší stravy multivitaminovými tabletami.

MULTIVITAMIN CETEBE obsahuje celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, které naše tělo potřebuje. Díky technologii řízeného uvolňování se vitaminy rozpustné ve vodě do našeho těla uvolňují postupně po dobu až 12 hodin. Tím je zajištěno celodenní zásobování našeho těla vitaminy a jejich maximální využitelnost. Navíc máme jistotu, že se všechny cenné látky uvolňují v našem těle přesně tam, kde mohou být nejlépe vstřebány a využity.

 

Jediná tobolka MULTIVITAMINU CETEBE nám tedy nahradí celkem objemný nákup potravin, které bychom museli sníst, abychom získali stejné množství vitaminů a minerálů a ještě nás vyjde levněji.

 

Ne, ne, nebojte se, nenabádáme vás, abyste si přestali kupovat pomeranče, papriky, rajčata a další zdravé potraviny. Kdepak. Kvalitní a pestrá strava je velmi důležitá a její konzumace patří k užitečným návykům, které pomáhají upevňovat naše zdraví.

Pokud ale chcete být aktivní, fit, v pohodě a zdraví, uděláte dobře, když svůj jídelníček doplníte každý den tobolkou CETEBE MULTIVITAMINU. Uvidíte, že vašemu tělu to velmi prospěje. Třeba právě v tomto období, když ještě doznívá chřipková epidemie a na dveře už klepe jarní únava.