To, že je hubnutí nepříjemná dřina, říká především ten, kdo si ho nedokáže zpříjemnit. Hubnout můžete i s potěšením. Třeba nyní na podzim při Fit Campu s profesionálními trenéry poprvé v kouzelném prostředí zámeckého areálu Loučeň. Nejvyšší čas, pokud chcete na rodinných fotografiích pod vánočním stromečkem vypadat k světu. Zámecký areál zajistí i hlídání dětí a program pro ně i těm ženám, které by si chtěly vzít děti s sebou. Cvičit se bude s nejžádanějšími fitness stroji a pomůckami za využití nejúčinnějších cvičebních prvků na zpevnění postavy. Program bude doplněn i rukodělnými  dílnami v plenéru zámku.

„Chcete vkročit do blížících se vánočních svátků, které štíhlé postavě příliš nepřejí, bez kil navíc? Málokomu se ale chce hubnout v koutku o samotě na rotopedu. I hubnout se dá příjemně, zábavně a ve společnosti,“ říká Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň. A hned také nabízí řešení: „Kontaktovali jsme nejlepší fitness cvičitele a společně jsme dali dohromady kondiční a zábavný čtyřdenní program, který bude o kapkách potu, ale zdaleka ne jen o nich. Obzvlášť příjemný je i fakt, že při kondičním pobytu na zámku budou mít dámy postaráno i o děti, které by případně chtěly vzít s sebou. Možné je hlídání dětí, počítáme pak při stravování s odpoledními svačinami pro děti a večer pak s pohádkou na dobrou noc, o kterou se postaráme místo maminek,“ dodává paní Šrámková.

cvičení

„Základem zámeckého Fit Campu jsou 4 devadesátiminutové lekce s nejžádanějšími fitness stroji a pomůckami a nejúčinnějšími cvičebními prvky na zpevnění postavy. Naši klienti a především klientky se mohou na zámku Loučeň na vlastní kůži přesvědčit, jak jim pomůže posílit nejen svaly, ale i vlastní sebevědomí třeba TRX, kettlebel, nebo lanový systém Gun-Ex,“ říká odborník na fitness Michal Dostal. „Součástí programu jsou také přednášky a workshopy zaměřené na zdravou výživu, kompenzační formy cvičení a relaxační techniky. Na Loučeni získáte od odborníků jasné návody na efektivní cviky či opravdu zdravý a vyvážený jídelníček,“ dodává Michal Dostal.

„Po poctivé práci, v tomto případě tréninku, dojde ale i na koláče,“ říká manažer zámku Loučeň Jiří Senohrábek „Ty z těsta a cukru se s kondičním cvičením, pokud má mít hmatatelné výsledky, přímo nesnoubí. Na zámku Vám je ale dokážeme nahradit dobrou zábavou a pestrým doprovodným programem. Ženský živel jistě přivítá tvůrčí dílny pečení, rukodělné tvorby nebo malování v plenéru zámeckého parku, pochopitelně dle vlastní volby. Trenér na jeden večer, ten nejteplejší z celého pobytu, jistě přimhouří jedno oko a dovolí účastníkům opéci si vuřty u plánovaného táboráku. Zvlášť benevolentně pak těm, kdo si v recepci zámeckého hotelu zapůjčí následující den ráno jízdní kolo a pár kalorií tak spálí,“ dodává pan Senohrábek.

cvičení

Pokud to počasí dovolí, odehrají se všechny, nebo alespoň některé z lekcí v kouzelném prostředí zámeckého parku, kde se jeho účastníkům bude pod staletými stromy dýchat obzvlášť příjemně. V opačném případě se v příjemnou, klimatizovanou tělocvičnu promění kongresový sál s denním světlem, odkud mohou účastníci třeba hned po cvičebním bloku zavítat do bazénu, sauny nebo na masáž.

V ceně pobytu je pochopitelně i kompletní stravování, tedy plná penze. Jídelníček byl sestaven nutričním poradcem. Pobyty, jejichž cena začíná na 3 990 Kč, nabízí Loučeň ve třech termínech, a to 26.–29. října, 24.–27. listopadu a 6.–9. prosince 2013.

Fit Camp - Čtyřdenní podzimní pobyty na zámku s účinným kondičním cvičením, přednáškami o zdravém životním stylu a zábavným doprovodným programem:

cvičení

ZÁMEK LOUČEŇ

26.–29. října

24.–27. listopadu

nebo 6.–9. prosince 2013

Cena od 3 990 Kč

  • TRX… Jde o nejžádanější fitness nářadí posledních let. Jedná se o závěsný posilovací systém, který aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh.
  • Kettlebel neboli ruská činka…  Jedná se o cvičební náčiní naopak s dlouholetou tradicí. Nárůst popularity a nezastupitelné místo mezi pomůckami funkčního tréninku si kettlebel získal díky komplexnosti jednotlivých cviků, které pomáhají rozvíjet sílu, vytrvalost a flexibilitu najednou.
  • Gun-Ex…Záhadné spojení označuje revoluční tréninkový systém využívající lana s vysokou hmotností. S těmito lany je možné provádět cviky, které rozvíjejí sílu, rychlost, dynamiku a flexibiltu.
  • ViPR … Vznikl jako pomůcka pro skloubení funkčního pohybu se silovým tréninkem. S touto tréninkovou pomůckou lze vytvořit zásobník cviků kombinujících zvedání, posouvání, otáčení a dalších integrovaných pohybů, které v kombinaci se zatížením přináší efektivní výsledky.
  • BOSU… Zkratka vznikla z anglického spojení „both sides up“. Jedná se o oblíbenou balanční pomůcku, která má svůj původ v rehabilitaci. Pomůcka připomíná rozpůlený míč, z jedné strany je plochá, z druhé vypoulená. Balanční cvičení na BOSU vede k cílenému formování a posílení svalů celého těla.

cvičení

Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park který před nedávnem obohatil jeden celoevropský unikát – soubor bludišť a labyrintů. Zámek Loučeň nabízí prohlídky zásadně s kostýmovanou postavou, speciální dětské či čokoládové prohlídky, ale i pikniky v zámeckém parku. Zámek Loučeň je ideálním místem pro odpočinek, zábavu i načerpání poznatků z dob minulých.

Reklama