Určitě jste si všimli, že každá rodina má ve svém domově specifickou vůni. Některá vůně je nám více, jiná méně příjemná.

Stalo se vám však, že jste přišla ke kamarádce, či ke známým na návštěvu a první, co vás zaujalo, byla ta neuvěřitelně příjemná vůně, která se jim rozlévala po bytě jak prosluněné jarní ráno?

Pak věřte, že vaše kamarádka používá osvěžovač vzduchu Brise, který právě dokáže takovýto malý zázrak.

Ráda byste, aby i váš pokoj byl provoněný tak, že se návštěvě doslova podlomí kolena? Žádný problém! Stačí si jen vybrat ze široké nabídky osvěžovačů vzduchu Brise a váš pokoj se rázem promění v místo plné té nejkouzelnější vůně.

Že nevíte, jaký výrobek si vybrat? Nevadí. Od toho jsem tu my, abychom vám poradili a představily výrobky, které jsou obzvláště vhodné pro obývací místnosti, či kuchyně:

Brise Electric

Nová řada klasických osvěžovačů vzduchu (strojek/odpařovač vůně + vyměnitelná tekutá elektrická náplň) od značky Brise (novinka na trhu zhruba od června 2004) navazuje na někdejší úspěšnou řadu Brise Essences.

Hlavní rozdíl je v designu strojku (lahvičky s náplní zůstávají stejné a jsou univerzálně použitelné do strojků Electric, Circul’air i Essences). Strojek má nyní na rozdíl od svého předchůdce ladný, žensky rafinovaný tvar, který již neevokuje pouhé technické zařízení, ale svým designem se v zásuvce vyjímá spíše jako „šperk” či hezký bytový doplněk.

Strojek má otočnou zástrčku, tak aby mohl být zapojen v požadované svislé poloze i do el. zásuvek, které jsou ve zdi zabudovány s nějakým atypickým natočením.

Strojek obsahuje regulátor intenzity uvolňování vůně na škále 1-5. Vůně je uvolňována až 75 dní (při použití 10 hodin denně se stupněm intenzity 1).

Brise Electric (set strojek+náplň) je nyní k dostání celkem v 5 kouzelných vůních:

• Vůně svěžího deště (okouzlující přírodní aroma květin zkrápěných vlahým deštěm přinese jarní svěžest do vašeho domova.)

• Anti Tabac – s účinkem proti cigaretovému kouři (závan vůně zelených listů s decentními stopami vůně květin a dřeva přinese svěžest do vašeho domova.)

• Levandule (uklidňující vůně levandule se stopami jemné vůně fialky a rozmarýnu přinese příjemný klid a rovnováhu do vašeho domova.)

• Kouzlo lotosu – nová vůně (oslnivé spojení vůně lotosu a frézie se stopami vůně santalu přinese jemnou rafinovanost do vašeho domova.)

• Jiskřivý citrus - nová vůně (svěží spojení limety a pomeranče se stopami příjemné vůně květin přinese vitalitu do vašeho domova.)

Brise Circul’air

Circul = obíhat, cirkulovat a air = vzduch

Prémiový produkt v segmentu elektrických osvěžovačů vzduchu (na českém trhu od podzimu 2003). Od klasických elektrických odpařovačů se liší tím, že je vybaven miniaturním větráčkem/ventilátorem, který vůni „rozfoukává“ dále do prostoru a dokáže tak provonět místnosti rovnoměrně až do nejzazších koutů.

Chod větráčku je tichý a téměř neslyšitelný. Strojek je vybaven regulátorem intenzity vůně na škále 1-5. Vůně je uvolňována až 75 dní (při použití 10 hodin denně se stupněm intenzity 1).

Brise Circul’air (set strojek+náplň) je nyní k dostání celkem ve 2 vůních:

• Květinová zahrada - Zářivá a elegantní vůně. Otevírá se stopami citrusu a mandarinky promísené s bylinkami a zelenými tóny. Hlavní vůní jsou frésie, jasmín, fialky a ylang postavené na bázi dřeva.

• Zelené ovoce

Brise vonné svíčky

• skleněné

Aromatická svíčka ve skleněné nádobě s přitažlivým designem. Obsahuje směs vonných olejů, které navodí v každém bytě atmosféru odpočinku a uvolnění. Brise svíčka svítí a uvolňuje vůni po dobu až 30 hodin.

Vůně: Spices, Lesní plody, I love you

+ sezónní se zimním (vánočním dekorem) Skořice, Kouzlo medu, Zimní pohoda

Další variantou těchto oblíbených svíček je „3v1“

Unikátní třívrstvá vonná svíčka, která po zapálení uvolňuje do prostoru postupně tři různé neodolatelné vůně. Svíčka vydrží zapálená až 86 hodin!

Vůně: Lesní ovoce (jahody+ maliny+ ostružiny), Vůně květin (3 květinové vůně) , Sladký domov (karamel, hruška, jablko se skořicí)

Tak co říkáte? Myslím, že z takovéto nabídky si vybere každá žena a určitě si alespoň jednu vůni doslova zamilujete.

Co také může být příjemnějšího, než mít kouzelně provoněný domov? A díky Brise může být váš domov plný té nejromantičtější vůně již dnes...

„Brise. Voňavá náruč vašeho domova.“Reklama