62bc420d065dfobrazek.png

Přizpůsobitelný design

Dávno pryč jsou velké a neskladné chytré hodinky z doby před deseti lety. HUAWEI WATCH FIT 2 jsou tenké a lehké a dobře sedí na zápěstí. Zaoblený obdélníkový 1,74palcový AMOLED HD displej HUAWEI FullView je dostatečně velký na to, aby na první pohled zobrazil každý detail. 336 PPI a rozlišení 336 x 480 pixelů nabízí živé barvy s výjimečnou čistotou.

Ciferník si můžete přizpůsobit svému stylu a osobnosti. Můžete si vybrat z bohaté nabídky ciferníků v různých stylech a barvách; nebo je k dispozici dokonce ciferník One-hop, který vám umožní jedním klepnutím přenést oblíbené fotografie z chytrého telefonu do chytrých hodinek a pochlubit se tak svými vzpomínkami na zápěstí.
 
Komunikace nikdy nebyla snadnější

Chcete přijmout hovor, ale máte plné ruce práce? Nemusíte se bát – HUAWEI WATCH FIT 2 jsou nyní kromě mikrofonu vybaveny i reproduktorem. Hovory můžete přes Bluetooth přesouvat ze svého chytrého telefonu do chytrých hodinek, takže můžete komunikovat na cestách, ať jste kdekoli.
V aplikaci HUAWEI Health si také můžete přidat často používané kontakty, abyste mohli snadno volat svým blízkým. Pokud nemůžete hovor přijmout, jediným klepnutím pošlete přizpůsobenou zprávu.

62bc42d3d8775blobid0.png
 
Bezvadné sportovní výkony

HUAWEI WATCH FIT 2 vám pomůže posunout trénink na vyšší úroveň. Má 97 tréninkových režimů, pro vše od běhu a plavání až po tanec, skipping a zimní sporty – takže ať už se hýbete jakkoli, HUAWEI WATCH FIT 2 vám na této cestě pomůže. Novinka potěší běžce. Animovaný a zvukový trenér vám pomůže při tréninku, který je k dispozici v 7 běžných tréninkových režimech, včetně venkovního běhu, běhu v hale, venkovní jízdy na kole, jízdy na kole v hale, plavání v bazénu, plavání v otevřené vodě a skákání přes švihadlo, a poskytne vám snadno sledovatelné ukázky, které vám pomohou zvládnout každý pohyb. Chytré hodinky vám také mohou vytvořit běžecký program na míru. Plán se pak v průběhu času aktualizuje podle toho, jak se váš běh zlepšuje, takže je pro vás stále výzvou ke splnění nových cílů.

Hodinky HUAWEI WATCH FIT 2 jsou také vybaveny indexem běžeckých schopností (RAI) společnosti Huawei, který analyzuje výšku, věk, hmotnost, kondici a běžecké zkušenosti uživatele a vytváří tréninkový plán na profesionální úrovni.
Vylepšená GPS zvyšuje přesnost, zejména sledování mezi vysokými budovami ve městě, protože betonová džungle může u jiných trackerů snížit přesnost GPS. To znamená, že pro přesné měření se běh již nemusí omezovat pouze na otevřené prostory.

62bc4337bd806obrazek.png
 
Vylepšené sledování zdravotního stavu

Zdraví je víc než jen fitness, a proto HUAWEI WATCH FIT 2 nabízí také komplexní funkce monitorování zdraví, které vám pomohou udržet se v dobré kondici uvnitř i navenek. Vylepšená funkce HUAWEI TruSeen™ 5.0 přesně monitoruje srdeční tep a SpO2, což může být užitečné při celé řadě zdravotních potíží nebo pro předcházení jiným. 

Zařízení také dokáže sledovat a předpovídat váš menstruační cyklus, takže budete vždy připraveni.  Funkce monitorování spánku vám pomůže snadněji usnout a analyzuje vaši tepovou frekvenci, abyste věděli, kdy je optimální čas na ranní probuzení. Dokáže rozpoznat šest různých druhů potíží se spánkem a nabídne vám personalizované návrhy, díky kterým je můžete překonat, a pomůže vám tak dobře si odpočinout.

62bc42e2659d7obrazek.png
 
Užijte si nejen letní měsíce s HUAWEI Watch FIT 2

Všechny tyto sportovní funkce jsou zabaleny v jedněch tenkých, stylových, chytrých hodinkách. Získejte i vy ty své a přesvědčte se na vlastní kůži. V prodeji jsou od 20. června ve verzi Active za 3 499 Kč a ve verzi Classic za 3 999 Kč.
 
Všechny verze hodinek je možné získat na e-shopu HUAWEI.

Reklama