V článku o mužských erotogenních zónách jste se seznámila s tím, co muže vzrušuje. Určitě už to máte vyzkoušené a víte, kde přitlačit a kde naopak ubrat. Nyní můžeme udělat další krok kupředu. Nedávno jsme vás informovali také o tantrických masážích i možnostech výuky. Shodly jste se, že erotická masáž je zajímavý prožitek pro každého, ale jen někdo by našel odvahu absolvovat něco podobného za přítomnosti cizího člověka. Přinášíme vám proto malý návod na masáž erotogenních zón vašeho partnera. Potřebujete jen masážní olej bez eukalyptu nebo dětský olej a chlapa.

 

Možná jste si všimla, že většina mužů masáže miluje. A erotická masáž by mu měla přinést ještě něco navíc. Největší sexuální stimulace dosáhnete masáží sekundárních erotogenních zón a až poté doteky primárních erotogenních zón. Při masáži postupujte z okraje do středu. Začnete tedy horní polovinou těla, pokračujte přes nohy a středu těla se věnujte až nakonec. Primárními zónami se rozumí pohlavní orgány, rty, jazyk a prsní bradavky. Sekundární erotogenní zóny jsou pak u každého trochu odlišné. Jejich podstata spočívá v emocionálním či duševním spojení. Řadí se mezi ně nejčastěji záda, krk a šíje, dlaně a chodidla, hýždě.

 

Abyste mohla začít, požádejte svého partnera, samozřejmě nahého, aby si lehl na břicho. Namažte partnerovi záda masážním nebo dětským olejem. Jemným hnětením a třením masírujte partnerovi krk, ramena, a horní část zad. I zádové svaly totiž patří k mužským erotogenním oblastem, u kterých můžete očekávat účinek. Odspodu nahoru pak masírujte palcem pomalými krouživými pohyby svalstvo kolem páteře. Opakujte hnětení a postupně se posuňte po zádech níže. Promasírujte postupně celá záda a mějte na paměti, že záda končí tam, kde je přestáváme nazývat slušně. Při masáži zad mějte na paměti, že páteř se masírovat nemá, na lopatkách a ledvinách netlačte, ale masírujte jemně.

 

Ale ani partnerovy hýždě by neměly zůstat nepovšimnuty. Jemné doteky v této oblasti vzrušují muže stejně jako ženy. Hýždě a řitní otvor jsou bohaté na nervová zakončení. Někteří muži se dokonce vzruší jen po několika jemných poplácáních přes tuhle oblast. Poplácávání partnera po hýždích před lidmi se raději vyhněte, docílila byste spíš opačného efektu.

 

Nyní můžete přejít k nohám. Partner bude ležet na zádech, nezapomeňte opět použít olej. Masáží chodidel se aktivuje sexualita a všeobecná výkonnost. Někteří lidé uvádí, že sání palce u nohy jim může přivodit i orgasmus. Chodidla promačkávejte a hlaďte. Nakonec oběma rukama uchopte nohu partnera. Palci obou rukou masírujte krouživými pohyby chodidlo po celé jeho ploše střídavě po směru i proti směru hodinových ručiček. Od chodidel se přesuňte výše k lýtkům. Masírujte je mírným popleskáváním a hnětením. Totéž udělejte se stehny partnera.

 

Celkově věnujte masáži erotogenních zón alespoň 15 minut. Nakonec se přesuňte nahoru k samotnému pohlavnímu ústrojí, tou dobou již dávno vztyčenému.

Díky masáži erotogenních zón rozpálíte celé tělo partnera, bude tedy schopný vnímat akt lásky nejen v intimních partiích, ale celým tělem. Znovu však připomínám, že univerzální návod, jak za každých okolností vzrušit muže, neexistuje. Každý je jedinečný a každý upřednostňuje něco jiného. Sama musíte zjistit, co se vašemu muži líbí, a masáž tomu přizpůsobit. Hodně úspěchu!

 

Máte ráda masáže? Provozujete je s partnerem? Vyzkoušíte i masáž erotogenních zón?

Reklama