Esprit Groovy Life

Vychutnejte si léto s novou limitovanou edicí dvojice vůní ESPRIT Groovy Life. Užijte si každý den, kdy můžete s přáteli jen tak relaxovat na pláži. Uvolněte se, nechte se unášet na vlnách dlouhých letních dnů a dejte příležitost úžasným momentům!

Groovy Life for Her je jako léto zachycené ve flakonu. Radostná květinově-ovocná směs se otevírá delikátní svěží harmonií kyselého bergamotu, mandarinky, zářící frézie a exotického ylang-ylang. Příboj přinese jiskřivé tóny moře a smísí se s vánkem prodchnutým letní vůní jasmínu, magnólie a růže. Nakonec akordy kosatce, vanilky, pižma a broskve dotvoří moderní prosluněnou vůni.

Groovy Life for Him láká k neodolatelnému výletu na zelených dřevitých tónech. Vše je postaveno kolem hlavní ingredience – vetiveru – nótě zosobňující elegantní a intenzivní mužnost. Kombinace delikátního grepu s nótami zeleného jablka okořeněná ohnivou chilli papričkou pro povzbuzení smyslů září s intenzitou paprsku slunečního světla. Ve střední nótě se rozvoní kytice z pelargónie, šalvěje a čerstvé levandule pro příjemný chladivý pocit. V základu získají na síle tóny kořene vetiveru, bohatého santalového dřeva a smyslného pižma.

Představte si, že jste v Kalifornii… surfing, báječná šedesátá léta, psychedelické umění, hromady vinylových desek. Takové obrazy vyvolává design krabičky, která evokuje teplé a líné letní dny.

Vysoká elegantní krabička v prosluněné broskvové barvě doplněné fialovými akcenty je určena pro dámskou vůni.

Krabička pánské vůně má čtvercový tvar a září modrou barvou oceánu, kterou protkávají dotyky bílé a oranžové.

Klasický elegantní flakon Esprit Life získává letní vzhled. Flakon dámské vůně je vysoký a ve stejných barvách jako krabička, doplněný červeným uzávěrem. Čtvercový flakon pánské vůně odráží design a tón krabičky. Uzávěr je v modré barvě.

Esprit Groovy Life

Esprit Groovy Life je esencí svěžesti, která ztělesňuje léto.

Více na stránkách www.coty.cz

Esprit Groovy Life for Her, Edt 15 ml 299 Kč / € 12,55* / 378,08 Sk
Esprit Groovy Life for Her, Edt 30 ml 399 Kč / € 16,55* / 498,59 Sk
Esprit Groovy Life for Him, Edt 30 ml 299 Kč / € 12,55* / 378,08 Sk
Esprit Groovy Life for Him, Edt 50 ml 399 Kč / € 16,55* / 498,59 Sk