Radost a nadšení se mísí se strachem a obavami. I takové pocity provází ženu, když zjistí, že bude matkou. S těmi sými se nám svěřila další čtenáka a my jí děkujeme.

Nejdříve jsem se těhotenství dozvěděla z těhotenského testu. I když jsme miminko plánovali, tak to byl pro mě šok. Poté, co se na testu objevily dvě čárky, jsem vzala těhotenský test a utíkala k příteli. Roztřesenýma rukama jsem mu ukázala test i návod, ale ten nic nechápal. Musela jsem mu říct, že jsem těhotná. Nemohla jsem se z toho vzpamatovat celé odpoledne. Najednou jsem dostala strach, jestli to zvládnu. Zatímco přítel ležel na posteli a usmíval se na strop. Asi tak za tři dny jsem navštívila gynekologa, který mi těhotenství potvrdil. To už jsem byla s těhotenstvím smířená a těšila se na miminko. Syn oslaví v neděli rok a je to opravdu to nejkrásnější, co mě v životě potkalo.

david

Posílám fotku mého syna Davida (nar. 8. 11. 2008) týden po narození.

Columbo

Podobné stavy si prožila nejedna z nás. Zpočátku je vše zalité sluncem, pak nás popadne panika. Ale když poprvé sevřeme v náruči svoje dítě... no řekněte, znáte hezčí pocit? Napište nám o něm. Adresu máme stále stejnou: redakce@zena-in.cz

 

Reklama