Milá redakce,

líbí se mi a zaujal mne titulek DÁRKOVÝ "ŠOKING".
 
Sice nemohu říci, že by můj dárek, o kterém Vám chci napsat, byl až takovým šokem, ale úsměv na tvářích čtenářů jistě vyvolá.
 
Jsem ještě poměrně mladá, nebo se tak tedy cítím, přesto jsem každý rok dostávala od přítele mimo jiné teplé bačkory typu "králíček" nebo "pejsek"....jistě víte, o čem píšu. Ale je velkou a neklamnou pravdou, že jsem neustále zmrzlá, a to hlavně od nohou.

Nejvíce mě to postihuje právě u PC, kde ovšem trávím většinu svého volného času. Přeci jen u televize se člověk zachumlá do deky, nohy složí pod sebe na gauči či v křesle a je mu tepleji. Ovšem u počítače mi je nějaké halení k ničemu, nemám pohodlí a nehledě na to, PC máme v ložnici a asi jen metr od balkonových dvěří. Takže sem táhne a je mi tu prostě neustále zima.
 
Takže i o těch nedávno prožitých Vánocích jsem čekala teplé "zvířátkové" bačkory. Jaké bylo moje překvapení (šoking), když balík, který mi synek podával, měl docela obří velikost. Pravda, též jsem od Ježíška čekala nový monitor k počítači, ale tomu zase neodpovídala váha balíku. Dárek byl na bačky objemný, ale zase jinak lehký a hebký. Byla jsem doslova v koncích, neb jsem nevěděla, co tam bude...
 
Přítel seděl naproti mně, usmíval se a čekal, až dárek rozbalím. Syn se taky culil, a tak jsem se do toho dala. No nevěřila jsem svým očím... z roztrhaného vánočního papíru na mne vykoukl hebký, měkký a příjemný - TV pytel. Měla jsem radost, pravda, "TOTO JSEM TEDY OPRAVDU NEČEKALA". 
 
Když jsme potom uklízeli binec po dárcích (papíry, stužky, sáčky, atd.), přítel mi říká: "Doufám, že jsi spokojená,  ale nechtěl jsem ti kupovat zase bačkory jako staré babce, tak jsem koupil tohle."
 
Vyvolalo mi to úsměv od ucha k uchu... No řekněte sami, není i TV pytel dárek pro staré babky?
Ale samozřejmě jsem příteli říkala, že jsem moc ráda a mám opravdu radost... což je pravda!
 
Do pytle se zachumláte a jste okamžitě jako v bavlnce. Nehledě na to, že se nemusíte stydět za to, že jste celý den strávili u televize, kde NIC pořádného stejně nedávají. V TV pytli totiž okamžitě usínáte, takže já jsem měla 2 volné dny (oba svátky po Štědrém dni) a ty jsem buď proseděla u PC nebo prospala u TV. Taky dobré, ne?
 
Tak toto je můj DÁRKOVÝ "ŠOKING".
 
Srdečně zdravím čtenářky a čtenáře magazínu Žena-in a všem Vám přeju v novém roce hodně úspěchů, stálé zdraví a mnoho příjemných hodin strávených s naším oblíbeným serverem ŽIN.
 
Vaše Lenka
Lenko, hlavně, že pytel hřeje. A zvířátkové bačkory, aspoň mně osobně, připadají mírně dětinské. Buďte ráda, že na vás přítel myslí a obává se o vaše zdraví!
Pytel, i když ne přes hlavu. A co vy, máte v zásobě nějaký originální dárek?
První pondělí roku 6 a jeho téma:
DÁRKOVÝ "ŠOKING"
Prožili jste šok při rozbalení dárku?
Dostali jste infarkt?
Nic jste nenašli?
Nebo bylo všechno dvakrát?
Oblečete si nové ponožky nebo
budete skákat padákem?

Čekáme Vaše originální příspěvky na:
redakce@zena-in.cz

 
Reklama