Pokud máte početnější rodinu, určitě často řešíte skvrny na oděvech. Vznikají okamžitě i v situacích, kdy je nečekáte, a zkomplikují vám život. Díky novince, kterou s námi nyní můžete vyzkoušet, budete moci vyhlásit boj odolným skvrnám. Společnost Henkel ČR přichází s novým pracím prostředkem Palmex 5, který obsahuje pět moderních, vysoce účinných a aktivních složek odstraňujících nejrůznější druhy skvrn a nečistot. Ty jsou v pracím prostředku vzájemně vyváženy tak, aby prací síla zajistila dokonale čisté a svěží prádlo, ať už na něm byly skvrny od trávy, nebo třeba od mastné omáčky.

Jedinečné složení a úspora nákladů

palmexInovativní složení nového pracího prostředku Palmex 5 obsahuje pět výkonných přísad, které jsou vysoce účinné na nejrůznější druhy skvrn, a to i při nízkých teplotách. Přítomné aniontové tenzidy odstraňují povrchové napětí vody, stejně jako nečistoty a skvrny. Neiontové tenzidy již při nízkých teplotách oddělují a odstraňují mastné skvrny, mýdlo odstraňuje nečistoty a vytváří úměrné množství pěny, proteáza rozpouští skvrny bílkovinného původu a amyláza rozpouští skvrny od škrobů. A protože toto účinné složení působí už při teplotě 30 °C, nová řada Palmex 5 tak při každém praní šetří vodu i náklady na elektřinu.

Prací prostředky Palmex 5 budou k dispozici ve třech vůních:

  • Palmex 5 Horská vůně – k dispozici ve formě pracího prášku i gelu pro bílé a stálobarevné prádlo. Vdechne oblečení svěžest a nabízí tak velmi příjemný způsob, jak se vypořádat s horami špinavého prádla.
  • Palmex 5 Color – k dispozici ve formě pracího prášku i gelu. Nabízí výkonné řešení pro barevné prádlo, které si tak svou barvu zachová déle.
  • Palmex 5 Orchid & Lemongrass 2v1 – k dispozici ve formě pracího prášku určeného pro bílé a stálobarevné oblečení a ve formě gelu pro prádlo barevné. Kombinuje osvědčenou prací sílu Palmex s úžasnou svěžestí aviváže a oblečení dodá nádherně čistý vzhled, hebkost na dotek a svěží květinovou vůni. To vše v jednom jediném kroku.

prádlo

Nový Palmex 5 je na pultech obchodů k dostání nyní od ledna 2013, a to v různě velkých baleních, aby si každá rodina mohla vybrat podle svého rozpočtu. K dispozici jsou prací prášky pro bílé a stálobarevné prádlo a pro prádlo barevné ve 4dávkovém balení (400 g) za DMOC 32,90 Kč, 20dávkovém balení (2 kg) za DMOC 139,90 Kč a 60dávkovém balení (6 kg) za DMOC 299,90 Kč. Prací gely pro bílé a stálobarevné prádlo a pro prádlo barevné pak bud k dostání ve variantách: 20 dávek (1,5 l) za DMOC 139,90 Kč (1,5 l), 40 dávek (3 l) za DMOC 259,90 Kč  a 60 dávek (4,5 l) za DMOC 299,90 Kč.

Chcete Palmex 5 vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíčky s tímto pomocníkem pro praní vašeho prádla. Poprosíme vás ale, abyste nám po testování napsaly, jak jste byly s Palmexem 5 spokojené. Vaše zkušenosti zpracujeme do dalšího článku. Soutěž najdete v rubrice Soutěže.

Reklama