sd

Myslíte si, že ženy, které vykonávají kancelářskou činnosti a nosí elegantní oblečení, nemohou být sexy? Omyl! Mohou a jsou. Jen musí vědět, jak na to. Nic nepůsobí smyslněji a žensky, než například dobře padnoucí sukně a halenka.

sd

Vidíme je dnes a denně. Nebo mezi ně také patříte. Řeč je o ženách, které mají nakázáno chodit elegantně až formálně. Bohužel často si takové ženy myslí, že pro okolí nejsou sexy. Je tomu naopak. Symbol ženskosti přeci není v ultra krátké mini, kterou můžeme nazvat bederní rouškou.

sd

sd

Mnohem více polechtáte mužské oko a fantazii v sukni těsně pod kolena, která kopíruje vaše linie. Pokud tomu chcete dodat více „rajcu“, pořiďte si takovou, která má rozparek na stehnu či v zadní části. I nudné košile mohou být lichotivé. Stačí vybrat správný materiál a vědět, jak jí nosit. Ideální jsou vzdušné materiály. Ty nabízejí přímo božský pohled. Pod takovou košilí se vám totiž lehounce prosvítá podprsenka. A co si budeme povídat, to je hodně sexy. Pro vyzdvižení vaší smyslnosti skvěle poslouží i náhrdelníky, které noste do hlubších výstřihů. Jen si to představte…

sd
Zdroj foto: Mohito

Důležitá je i správná kombinace barev. Černá společně s bílou jsou sázkou na jistotu, ale… Nic nezkazíte tím, když outfit doplníte například o zlaté šperky v kombinaci s červenou kabelkou či lodičkami. Moc hezká je i varianta šedé a růžové. Zkrátka a dobře, nebojte se barviček.

Čtěte také:

Reklama