S Lash Intensity™ Řasenkou získáte úchvatný objem a navíc neodolatelnou délku řas. Obsahuje speciálně navržený, asymetrický kartáček Double-Impact™. Díky trvanlivé barvě, která je odolná proti setření, budou řasy vypadat hustší a výraznější. Navíc velmi účinný pigment bohatý na minerály řasy zviditelní úchvatným černým odstínem.

mary kayKaždodenní „styling” vašich řas si může vybírat svou daň stejně jako v případě vlasů. Proto je Lash Intensity™ Řasenka vyvinutá s provitamínem B5, který řasy ochraňuje, pečuje o ně a posiluje je. Provitamín B5 se běžně používá v šamponech a kondicionérech, aby přitahoval vlhkost vzduchu a navázal ji na vlasy.

Řasenka obsahuje také zvláčňující sloučeninu mastných kyselin, u které je prokázáno, že ve vodě váže 170 % své hmotnosti a pomáhá zabránit lámaní řas při odličování. Dále přípravek obsahuje vitamín E, velmi dobře známý ochranný antioxidant.

 

Jak řasenku správně nanést?

  1. Kartáček umístěte ke kořínkům řas a nanášejte řasenku více směry.
  2. Při pohybu od kořínků ke konečkům otáčejte kartáčkem o 180 stupňů, abyste umožnili duálním zónám na kartáčku pracovat na řasách. 

Více informací se dozvíte na www.marykay.cz