Kosmetické produkty značky Nu Skin jsou pro mě přesně těmi, u nichž mohu s čistým srdcem říci, že se do nich vyplatí trochu investovat, protože kvalita je vždy důležitější než kvantita. Ať už se totiž u této značky jedná o zubní pastu, mýdlo, doplňky stravy nebo krém, jsem vždy maximálně spokojená nejen já, ale hlavně moje tělo a tvář.

IMG-4448.jpg
Tentokrát jsem do svého sprchového kouta a na kosmetickou poličku zařadila tři nové produkty v péči o pokožku.

  • Liquid Body Bar je hydratační čisticí tělový gel s jemnou a lehkou strukturou, bez zbytečné parfemace. Jak je zmíněno, jedná se o gel, a tak můžete zapomenout na bohaté pěnění, což já oceňuji. Produkt aplikuji na celé tělo, které masíruji, poté jej nechám chvíli působit a teprve pak smyju. Cítím se pak jako nová!
  • Body Smoother je hydratační tělové mléko, které zachovává jak stoprocentní výživu pokožky, tak i její jemnost. Obsahuje Aloe vera a vitamin E.
  • Produkt Perennial je také hydratační tělové mléko. Oproti Body Smoother je ale ještě o trochu intenzivnější, podporuje a zlepšuje přirozenou obranyschopnost pokožky a je jako stvořený právě do tohoto sychravého počasí nebo pro aplikaci po sportovních výkonech.
Reklama