Dnešní téma plné dramatických příběhů končí. Naštěstí i nehody a karamboly, které se vám staly, skončily dobře. Sádry splnily svůj účel a všechny končetiny vyvázly bez následků a to je nejdůležitější.

Možná se jen občas ozvou při změně počasí, ale to už je jen slabá připomínka toho, že jste měly někdy úraz. S odstupem času už se něj dokážete podívat i s humorem.

Děkuji všem čtenářkám, že si na nás udělaly čas a poslaly svůj příspěvek. Zároveň se omlouvám všem, na které se dnes už nedostalo. Netušila jsem, kolik zkušeností se zlomeninami máte a nakolik jste ochotné o nich napsat. Tím spíš, že vzpomínky na některé z nich musely být hodně nepříjemné.

Ale jak se říká, čas rány hojí a doufám, že zahojil i ty vaše.

Které z vás poslat dárek za příspěvek?

Bude to čtenářka, která byla nejčastěji polámaná? Nebo ta, která se nad svůj úraz dokázala povznést a poslala nejvtipnější příspěvek? Nebo ta, která prožila největší drama? Volba by byla příliš těžká a proto jsem opět sáhla k losování.

Dnes měla štěstí autorka tohoto příspěvku Klikněte

Teď už znáte vítězku a můžete jí poblahopřát k tomuto dárku.

cena

Čtenářky, kterým je lůíto, že dnes nic nevyhrály mohu potěšit informací, že můžou své štěstí pokoušet každý den.

Třeba už zítra napsat něco Saše na Téma: Potraviny-kvantita versus kvalita

Pro dnešek se s vámi loučím a „uvidíme“ se zase tento pátek nad tématem „Kožichy“, tak už teď přemýšlejte, co mi napíšete

Na čtenou a psanou

Reklama